Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, aki tetszik, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

30 éves, gyerekes nő vagyok. A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, 35+. Mivel én az életemről ritkán beszélek, talán nem tudja, hogy van egy oviskorú gyerekem. Bár volt már bent a munkahelyemen, tudják páran, akik elmondhatták neki.

Ez a férfi tetszik nekem az első perctől, én is neki. A kollégáival próbálja kideríttetni, hogy van-e valakim. Sokszor hoz nekem valamit, bókol, és úgy néz rám, mint a Shrekben a macska. Mivel én a gyerekem miatt a húspiacon alacsonyabb értékűnek gondolom magam, ezért óvatosabb vagyok.

Magamról annyit, hogy vezető beosztásban dolgozom, jól nézek ki, nőies vagyok, a humoromat és intelligenciámat imádják. Viszont a munka miatt kellemetlen lenne egy pofáraesés.


Mi a tapasztalatotok, hogyan változik meg egy férfi viselkedése, ha megtudja, hogy a nőnek gyereke van? Az esetek többsegeben elfogadják, vagy azonnal leállnak az udvarlással?



2022. júl. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

18. Nincs fotó, én a magánéletemmel kapcsolatban keveset árulok el. Viszont volt már, aki konkrétan megkérdezte, azt mondtam, hogy van gyerekem és párom, és arra vár, hogy szakítsak vele.

Tehát nem az a típus vagyok, aki minden alkalmat megragad.

2022. júl. 10. 18:08
 22/52 anonim ***** válasza:
96%
Van akik meg se ismerik az ilyett.helybol off.
2022. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
95%

21-re:

Ezt nem értem.

Most akkor van párod? Én eddig végig úgy olvastam a kérdést, a kommentjeidet és a válaszokat, hogy egyedülálló vagy.

Mert ez pl. nálam abszolút kizáró ok lenne.


Olyan pedig nincs, hogy a másik arra vár, hogy szakíts vele. Nem akar szakítani, maximum fontolgatja.

Engem nagyon zavarna, ha valaki még le sem zárta az előző kapcsolatát, és úgy keresgélne.

2022. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

22. Én ezt megértem. Szülés előtt nekem is kizáró ok lett volna, ha a másiknak gyereke van. Nem vagyok álszent.


Manapság már intelligencia alapján szűrök, és aszerint, hogy a férfi meg tud-e fogalmazni két értelmes mondatot, és helyesírási hibák nélkül le tudja-e írni. Nyilván, ha összességében vonzó.

2022. júl. 10. 18:16
 25/52 A kérdező kommentje:
23. Nincs párom, egyedülálló vagyok, de a kéretlen bepróbálkozások és a sajnálkozó tekintetek miatt idáig, amelyik férfi kérdezte, annak azt mondtam, hogy van párom.
2022. júl. 10. 18:17
 26/52 anonim ***** válasza:
93%

Hát lépj és kérdezd meg!


De amúgy az ilyen esetek 90 % ban a pasi megijed hogy van már gyerek.

2022. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
77%
Azt mondanám aki megkeseredett és sok kudarca van a nők terén, az visszautasít mivel igazságtalannak tartaná, hogy mások megérdemelnek egy kapcsolatot neki meg csak olyan jut, amiben csak második a gyerek után!
2022. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen kizáró ok, de van aki nem kíván második lenni egy előző kapcsolatból származó gyerek mellett. Viszont ebben a korosztályban ahogy előttem is írták, elfogadóbbak a férfiak, hisz itt már azért kisebb az esély, hogy egy gyermektelen nővel jöjjenek össze, hisz ilyenkorra már a nők komoly százaléka gyereket szül.

Itt igazából a gyerek lesz a kritikus pont, mert ti megélhetitek életetek legnagyobb szerelmi kapcsolatát, ha a gyerek nem fogja tudni befogadni az új párt. Sajnos ez saját tapasztalat, hogy bizony hiába ment minden úgy ahogy az a nagykönyvben megvan írva, hiába volt minden szuper a gyerek nem akart elfogadni és idővel emiatt vége lett a dolognak, hisz a gyerek szava az utolsó. Mielőtt belevágsz ebbe, próbáld kipuhatolni, hogy a gyerek is fel van e készülve egy esetleges 3. félre, illetve gondolkozz el azon, hogy mit csinálsz majd ha a gyerek egyszercsak nemtetszését nyilvánítja ki az új pasi miatt.

2022. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, fiatal vagyok még. Nem leszek pótapa
2022. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt nem biztos, hogy a gyerek lenne a legnagyobb probléma.


Hosszútávon sokkal nagyobb problémát jelenthet, hogy nőként te vezető beosztásban vagy, ergo valószínűleg jobban is keresel nála. A férjem mesélte, hogy volt ilyen kapcsolata és rettentően zavarta őt, hogy a nőnek jóval magasabb volt a fizetése, ezáltal az igényei is, pedig a párom is nagyon jól keres. A kapcsolatuk során sok nézeteltérés volt abból, hogy míg a nőnek új építésű háza volt egy elég drága környéken, a páromnak akkor még egy kisebb lakása volt egy szerényebb környéken. Egyébként ott is volt a nőnek egy kisfia.

2022. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!