Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, aki tetszik, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

30 éves, gyerekes nő vagyok. A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, 35+. Mivel én az életemről ritkán beszélek, talán nem tudja, hogy van egy oviskorú gyerekem. Bár volt már bent a munkahelyemen, tudják páran, akik elmondhatták neki.

Ez a férfi tetszik nekem az első perctől, én is neki. A kollégáival próbálja kideríttetni, hogy van-e valakim. Sokszor hoz nekem valamit, bókol, és úgy néz rám, mint a Shrekben a macska. Mivel én a gyerekem miatt a húspiacon alacsonyabb értékűnek gondolom magam, ezért óvatosabb vagyok.

Magamról annyit, hogy vezető beosztásban dolgozom, jól nézek ki, nőies vagyok, a humoromat és intelligenciámat imádják. Viszont a munka miatt kellemetlen lenne egy pofáraesés.


Mi a tapasztalatotok, hogyan változik meg egy férfi viselkedése, ha megtudja, hogy a nőnek gyereke van? Az esetek többsegeben elfogadják, vagy azonnal leállnak az udvarlással?



2022. júl. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

#40:

Szerintem félre értettél...

Van aki gondol arra is, van aki nem, de baromság egyből arra gondolni, az majd kiderül később, miképp más is...

Nem Úr, aki nem herdál! Tehát, ki milyen mértékben, de úgyis ad bele anyagilag is egy kapcsolatba, szerintem mindegy mire, csak érezze jól magát, ennyi...

Két emberen múlik az egész, vagy egy bolygón élnek vagy nem.

2022. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

#40


Értettelek :) nyilván sóher se kéne, itt is az arany középút a jó.

2022. júl. 11. 09:47
 43/52 anonim ***** válasza:
84%

#42:

Majd írd meg mi volt, én tudok Shrekmacskásan nézni egy fagyiért is... :)))

2022. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

#43

Megírom :)

Szerintem nem gondolom túl a dolgot, mert a Shrekmacskás nézésen túl konkrétan visszahallottam, hogy kérdezősködik, van-e párom, és a saját kollégáival is kérdezteti, de csak olyan sejtelmesen :)

Bár az már más dolog, hogy egy férfinál ez mennyire komoly, lehet, csak valamennyire tetszem neki és ennyi...

2022. júl. 11. 10:13
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Ha majd közelít egy féri feléd, akkor 1-2 találkozó után mondd el, hogy van gyereked. Beszélgetés közben rájössz, hogy imponál-e Neked. Utalj arra, hogy a gyerek vonzódik az apjához is, évek múlva (tini korában) esetleg egy dorgálás után visszaszól, hogy neki a férfi ne parancsolgasson, mert nem az apja. Utalj azokra a kellemetlen esetekre is, amik még előadódhatnak, tehát ő is gondolja át a közeledést és ne csak rád gondoljon, mint nőre, hanem a gyerekre is, aki nem a sajátja.

Fontos, hogy a szokásos egybehangzóság mellett a gyerekkel is legyen meg az összhangja és ez ne változzon meg.

A kérdésedre konkrétabban válaszolva: a válaszokból is látod, hogy nem egyforma a válaszolók véleménye. Van aki kizárná a kapcsolatot, van aki elfogadná.

A szomszédom pl. elfogadta a nőt gyerekkel együtt, összeházasodtak, évtizedeket éltek együtt. Ma már mindkettő a temetőben van.

2022. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
31%

"a humorom jó, kajálják a fesztelen beszédstílusom " -akkor mondd neki hogy "van egy kis bibi" és akkor rákérdez: mi? Hol? ...."Hát ilyenkor még az óvodában" ...csak ugyanilyen fesztelenül bébibogyó! :))) Most komolyan szerinted a gyereked zavarná??? Ungabunga lesz vagy komoly? Mert egyik esetben sem alap.. Nem értem.


47/Kislány

2022. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
#47 Nehéz fesztelennek lenni, mikor az ember izgul..de igazad van, így kell ezt :)
2022. júl. 13. 15:33
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerkednék olyan nővel akinek van már gyereke.
2022. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
67%

Igényesebb férfiak maximum akkor fogadják el az előző kapcsolatból származó gyereket, ha nekik is van, és ők is elváltak.

Akiknek nincs gyereke de elfogadja ha a másiknak van, az max azért van mert nem egy főnyeremény, kívül vagy belül vagy mindkettő, és nem kapna jobbat.

Nálam kizáró ok a gyerek. Főleg mert nincs, és soha nem is akarok sajátot sem. Nincs hozzájuk türelmem, nem nekem való az az élet. Nem hogy más gyerekével élni/ foglalkozni ( ha komollyá válna a kapcsolat). Gyerekessel inkább bele se kezdek semmibe, mert halálra van ítélve a dolog.

2022. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!