Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, aki tetszik, mert gyereke van?

Figyelt kérdés

30 éves, gyerekes nő vagyok. A munkahelyemen megismerkedtem egy férfival, 35+. Mivel én az életemről ritkán beszélek, talán nem tudja, hogy van egy oviskorú gyerekem. Bár volt már bent a munkahelyemen, tudják páran, akik elmondhatták neki.

Ez a férfi tetszik nekem az első perctől, én is neki. A kollégáival próbálja kideríttetni, hogy van-e valakim. Sokszor hoz nekem valamit, bókol, és úgy néz rám, mint a Shrekben a macska. Mivel én a gyerekem miatt a húspiacon alacsonyabb értékűnek gondolom magam, ezért óvatosabb vagyok.

Magamról annyit, hogy vezető beosztásban dolgozom, jól nézek ki, nőies vagyok, a humoromat és intelligenciámat imádják. Viszont a munka miatt kellemetlen lenne egy pofáraesés.


Mi a tapasztalatotok, hogyan változik meg egy férfi viselkedése, ha megtudja, hogy a nőnek gyereke van? Az esetek többsegeben elfogadják, vagy azonnal leállnak az udvarlással?



2022. júl. 10. 17:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


30. Tudtommal a férfi nem alkalmazottként tevékenykedik.

A legnagyobb problémát én abban látom, hogy én gyerekes vagyok, és talán a férfiak megrettennek, mert azt gondolhatják, hogy egy gyerekes nő apukát keres a gyereknek. Pedig a gyereknek van apja, aki hozza-viszi, felelősséget vállal érte.

2022. júl. 10. 21:10
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
#31 Attól még hozzád tartozik. Még ha nincs is anyagilag felelőssége az éppen aktuális párodnak (ami szerintem kivitelezhetetlen, hiszen idővel együtt fogtok élni) akkor is valamilyen szinten felelős érte ő is, hiába nem az édesapja a gyermeknek. És légy őszinte, nyilván te is azt szeretnéd (hiszen a gyermeknek is ez a verzió a legjobb) hogy valahol a szíve mélyén sajátjaként szeresse. Tök jó, hogy az édesapja foglalkozik vele, de nem vele él, így javarészt a ti mindennapjaitokba kell belekalkulálni a jövendőbelidnek, hogy nem csak ketten, hárman lesztek a kapcsolatban.
2022. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
32. Igen, igazad van, lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan, de én is ezt szeretném. Csak így működhet. Ugyanakkor az apja mégsem ő. Ugyanúgy keresem a párom, mint gyerek előtt, akkor se akaszkodtam rá senkire, csak szép apránként alakult ki az együttélés. Most meg főleg óvatosabb vagyok.
2022. júl. 10. 22:08
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
vissza bizony
2022. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 32-essel.

Ha együtt fogsz élni egy férfival, akkor ő szükségképpen nevelni is fogja a gyerekedet. Pl. rászól, ha rendetlenséget hagy maga után a konyhában vagy ilyesmik. Namost itt jön be, hogy

a) a gyerek ezt fogadja el, ami szorosan összefügg azzal, hogy

b) az anya ezt fogadja el, de ez csak akkor működik, ha

c) hasonlóak a nevelési elveik, vagyis kb. ugyanazt engedné, tiltaná, várná el mindkettő a gyerekétől.

2022. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Persze, rászólhat, szóljon is. A gyerekek nem kiskirályok. Természetesen nem rabigába akarom hajtani a férfit :)

Node itt még nem tartunk. Kíváncsi leszek, hogyan alakul :)

2022. júl. 10. 23:03
 37/52 anonim ***** válasza:
87%

Szia. Én 20 évesen szültem és volt több kapcsolatom is a gyerek apja után. Egynek volt csak gyermeke, ő 10 évvel idősebb volt nálam.

Mondjuk rólam mindig tudták, hogy van gyerekem.

Szerintem felesleges előre ezen aggódnod, úgyis lesz több randi stb mielőtt a gyermekeddel akár megismerkedne a férfi.

A legtöbb férfi nem emiatt fog vagy éppen nem fog téged választani 😊

2022. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
#37 Szerintem ha megismerkednénk, már menne minden simán. Inkább az odavezető út érdekes.. :)
2022. júl. 11. 07:53
 39/52 anonim ***** válasza:
73%

Én tuti nem utasítanám vissza, ha tetszik! Egy gyerek nem akadály, szól az ezer éves jelige.

Elnézést a nyers példáért, de egy nem szimpatikus tulajdonság is kiderülhet a sokadik randin, ami miatt hátra arc lehet, meg kell ismerni az anyukát, ennyi!

Én szívesen esnék ilyen szituba...

"Eltartót keres", ez hatalmas baromság elsőre, hisz lehet egyedül is szépen megvan a nő, még akár úgy is, hogy nem vezető beosztású és eszébe sem jut a "lehúzás", mert van értékrendje, aztán mennyi gyermektelen nő van, akiknek a világ összes pénze nem elég a másiktól...

F.

2022. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

#39


Szerintem lehet az a kategória, aki eltartót keres. De egy dekoratív nő, akiről nem mondod meg, hogy már szült, igényes, vagány, az már miért alacsonyodna le? Sőt, szerintem a legtöbb nőnek nem eltartó hiányzik, hanem a párja - egy egészséges férfi-nő kapcsolat.

Sőt, én a kapcsolatomból is azért léptem ki, mert úgy voltam vele, hogy ha vért izzadok egyedül egy gyerekkel, akkor sem maradok benne egy rossz kapcsolatban. Akkor most miért érném be rosszabbal, vagy csupán egy pénzes pasival, aki nem is tetszik?

2022. júl. 11. 09:35
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!