Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakit nagyon megkedvelek és úgy érzem ezt ő is viszonozza, majd amikor tök őszintén ezt elmondom neki, akkor ő kihátrál ebből?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valamit én ronthatok el és mindig magamba keresem a hibát. Kicsit defektesnek érzem magam emiatt vagy éppen szerencsétlennek, hogy miért kapom mindig a pofonokat ezen a téren az élettől. Már félek, hogy a következő akivel alakulna valami így végződik és lelkileg már egyre nehezebben viselem. Minek nyíljak meg, miért maradjak továbbra is pozitív? Miért küzdjek másért ha ők értem nem?

Kezdem feleslegesnek érezni magam.


28N


2022. jún. 19. 23:37
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Barátzónába rakott, szerintem ez eléggé konkrét.


Egy évvel idősebb, 29 éves.

2022. jún. 20. 01:09
 22/31 anonim ***** válasza:
32%

Lehet de nem biztos, légy "vonzóbb" számára ha meg amaraod "hódítani" :)


Van amikor ennyin múlik..

Egy enyhe smink, egy ruha egy miniszoknya és beindul a vonzalom része is. De úgy legyél vonzó mintha már nem akarnád tulleptél volna rajta :)

2022. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28%

17-es Ez szimpla ködösítés. Te nem mondtál semmit, ő nem reagált sehogy. Ez semmilyen viszonyban nincs a te őszinteségedhez, és az elutasításhoz.

Azt írtad, hogy még vonzalom sem volt, csak szimplán kedveled mint embert, erre nincs mit reagálnia. Beszélgettek, mint eddig és ennyi.

2022. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ködösítek. Levágta, hogy mi a helyzet, ezért is mondta nekem utána, hogy ő erre barátságként tekint... és a többi amit ilyenkor szokás mondani stb.
2022. jún. 20. 02:26
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalabb not keres, 22-23 evest. Tudhatnad mar...
2022. jún. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
29%
Már elég tapasztalt vagyok ilyen téren, hogy tudjam, hogy a férfinak meg kell hagyni a vadász területét. Először jelekkel komunikálj /bámulás, pici mosoly stb/ pár hétig, utána tégy úgy egy idő után mintha nem érdekelne Téged ne szentelj neki figyelmet így még jobban érdekelni fogod. Szerelmet/ vonzalmat sose vallj be míg ő nem tesz határozott kezdeményezést az irányodba. Ennyi.
2022. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
37%
Nem hiszem hogy a miniszoknya meg a smink lenne a megoldás. Engem kifejezetten taszítana, mert nem ilyenekre bukok. Hordja csak azokat a ruhákat, amiket ő szeret, értem nem kell hogy megváltozzon, ha bejön. Nem azt mondom, hogy ne legyen igényes, de ha már fel kell turbóznia magát hogy bejöjjön, azt már megette a fene.
2022. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kedvelés nagyon karcsú dolog, én is sok mindenkit kedvelek, mégsem akarok tőlük semmit. Még szerelmet se vallottál, érzelmeid se nagyon lehetnek. Mintha csak hozzá akarnád kötni magad valakihez és ehhez elég egy szimpla kedvelés. Ez nem így működik. Akkor megérteném, ha szeretnéd az illetőt, de így nem. Ha csak a magányod ellen küzdesz és mert magadban semmi értékest nem találsz, akkor ez lehet egy menekülő út.
2022. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
85%
Barátzónába rakott. Az mit jelent? Nincs meg a kölcsönös vonzódás? Nincsenek érzelmei irányodba? Indokolta ezt valamivel?
2022. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mert a kedvelés az baráti gesztus , te pedig olyan fiúkkal beszélgetsz akiknek nem vagy az esete ezért pont könnyen elmondják a lelki gondjaikat.. Nem is értem miért nem esik le ez neked , hogy nem tetszel nekik, kategóriádon felül probalkozol az a baj!
2022. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!