Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakit nagyon megkedvelek és úgy érzem ezt ő is viszonozza, majd amikor tök őszintén ezt elmondom neki, akkor ő kihátrál ebből?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valamit én ronthatok el és mindig magamba keresem a hibát. Kicsit defektesnek érzem magam emiatt vagy éppen szerencsétlennek, hogy miért kapom mindig a pofonokat ezen a téren az élettől. Már félek, hogy a következő akivel alakulna valami így végződik és lelkileg már egyre nehezebben viselem. Minek nyíljak meg, miért maradjak továbbra is pozitív? Miért küzdjek másért ha ők értem nem?

Kezdem feleslegesnek érezni magam.


28N


2022. jún. 19. 23:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert sok ember nem szeret beszelni ezekről a dolgokról csak inkább spontán megélni..


Másrészt engem nem zavarna de hogy szoktad ezt "előadni" ?

:)

2022. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy képes helyesen dekódolni a másik nonverbális jelzéseit.
2022. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Sokan megijednek a nagy érzelmektől, sokkolja őket. De én még mindig jobban szeretem, ha előállnak vele. Volt is ilyen, nagyra becsültem az illetőt, csak nem volt az esetem és nagy volt a korkülönbség. Engem biztos nem tántorítana vissza, max. kérnék egy-két napot a feldolgozására, ha kölcsönös az ügy.
2022. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem hagyod meg a sodrást hanem "letamadod"
2022. jún. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Folyt

Nezd ugy mint a virágokat azok is lassan nyílnak ki. Nem nyithatod szét "eroszakkal"

2022. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem is egy ilyen virág
2022. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ha valaki beszél az érzéseiről, az nem erőszak, max. annak élik meg. Az egy sokkal őszintébb műfaj, ha valaki kommunikálja az érzéseit, csak a másik nem biztos hogy rögtön fel tudja ezt dolgozni.
2022. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
7%
Dagadt vagy?
2022. jún. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem volt szándékomban letámadni, de kíváncsi voltam rá, hogy ő is kedvel engem vagy sem. Sajnos párszor megjártam, hogy rossz emberre pazaroltam az időmet és bántam, hogy nem puhatolóztam ki nála a dolgokat.

Tudom elrontottam így egy-két embernél a dolgokat de nem hagyhatom, hogy hónapok vagy évek teljenek el a bizonytalanságom miatt.

De most a legutóbbi férfit nagyon sajnálom, és ha az lett volna az ok amit írtatok, akkor bár visszacsinálnám valahogy, de úgy érzem nem tudom rendbe hozni.

2022. jún. 20. 00:06
 10/31 anonim ***** válasza:
32%
Mindent rendbe lehet hozni :)
2022. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!