Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha három napja beszélgetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha három napja beszélgetsz egy neten megismert 30 éves férfival, megkedveled, szimpatikus a képei alapján, aztán kiderül, hogy még nem volt barátnője, teljesen mindegy, hogy eddig szimpatikus volt, így már nem akarnál randizni vele?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem lenne kizaro ok.
2021. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem volt barátnője...azaz:


A.: Csak csajozott, mert akkora csődör.

vagy

B.: Töketlen.

2021. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sosem volt csajozógép, pár kalandja volt csak.
2021. ápr. 3. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor B.
2021. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Jaj már. Nekem 3 db féléves kapcsolatom volt 27 éves létemre, ezen kívül még kb 10 csajjal alkalmi. Szerinted ezt el szoktam mondani? Nem, mert minden kapcsolatot kereső nő menekülne ettől. Nyilván nem mondom ezt el, hiszen akkor soha már csak esélyem sem lenne az életben kapcsolatra, családalapításra, ha ezt így elmondanám. Amik voltak azokra tudok építeni, pl azt mondani hogy az egyikkel 2 évig voltam együtt, a másikkal 3 és vele a távolság választott el minket, stb. Nem mintha ezekbe bárki belemenne jobban, főleg hogy face-re sem pakoltam fel soha magamról infókat, képeket tömegével.
2021. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja fűzöm a kolléganőmet.. 1x nem hoztuk fel a "volt e már kapcsolatod" témát, mégis napi szinten órákig képesek vagyunk dumálni.
2021. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok nő, de szerintem a férfi részéről óriási hülyeség lenne ezt tudatni a nővel. Nem kell elmondani, de még csak utalgatni sem kell rá, a nő meg direktbe úgysem fog rákérdezni. Te sem kérdezel rá, hogy volt-e már hüvelygombája és ő sem fogja magától ezt felhozni ha volt ha nem.
2021. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
7-es, a hüvelygomba összehasonlítása a párkapcsolattal elég meredek. Az, hogy nem volt párkapcsolata, úgyis kiderül, ha másból nem, abból, hogy úgy fog viselkedni, mint akinek ez az első kapcsolata. Azt is tanulni kell.
2021. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nekem volt olyan párom, ha nem vallja be, hogy én vagyok az első barátnője soha rá nem jövök. Normálisan viselkedet kapcsolaton belül is, és az ágyban is nagyon lelkes volt.
2021. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát végül is működhet, én mondjuk az első kapcsolataimban elég naiv voltam, de hát ha minden klappol, miért ne. Meg kell próbálni. 8-as vagyok.
2021. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!