Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, ha megkedvelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha megkedvelek egy nőt és ő is engem, akkor mindig rémálomszerű lesz az ismerkedés? F31

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát még ha lenne folytatás :D Ez már csak ilyen.
2019. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nekem nincs bajom a nőkkel, nyilván akit megkedvelek, az is szimpatikus. Csak amikor én is szimpatikus leszek egy nőnek, akkor olyan mintha egy rémálom lenne az egész. Most is ez van. :(
2019. nov. 3. 22:33
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Gyere, sírdogálj a gyakorisok vállán :)
2019. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Hogy érted a rémálmot. Gonosz a nő?
2019. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Baltával kerget egy csókért vagy hogy képzeljük el ezt a rémálmot?
2019. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért sírdogálnék? Csak próbálok rájönni, hogyan ismerkedjek így.


Nem gonosz. Hanem ha kezd meglenni a közös szimpátia, akkor jól érzem magam találkozáskor, netes beszélgetéskor is, kivéve néha, akkor fura az egész, mintha teljesen félreismertem volna, és tovább beszélgetünk, akkor ez az egész helyreáll.

Ma pl. megint ez volt. És nem tudtam már vele tovább beszélni, mert este van. És ilyenkor tele van a fejem rémálomszerű képekkel róla :O csomó rossz alternatívával, hogy ő milyen lehet valójában.

És néha ilyenkor meg is szakítom az ismerkedést, mert rémálmokat okot, nem érzem jól magam, csak mikor vele beszélek.


Utálom ezt az érzést és ezért utálok ismerkedni is. De anélkül nem lesz barátnőm, pedig nem szeretnék egyedül lenni.

2019. nov. 3. 22:46
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan erről beszélek, a folytatás még szürreálisabb szokott lenni. Ha tehetném visszacsinálnám minden ismeretségemet. Persze utólag könnyű okoskodni.
2019. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Bizonyos tévképzeteket társítassz hozzá. Ne csináld. Ne ruházd fel automatikusan tulajdonságokkal amíg nem ismered, mert ha kiderül, hogy mégsem olyan amilyennek magadban fölépíted a személyiségét, akkor csalódni fogsz. Inkább ne legyenek elvárásaid és konceptcióid, csak hagyd, hogy megnyíljon és ismerd meg.
2019. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De akkor mit csináljak? Félek a magánytól, így meg kikészülök. Egyszerüen nem bírom már.

4 napja 4-5 órákat alszok most is. Nem bírom tovább, este nem tudok aludni a hülye gondolatok miatt, reggel kivet az ágy 5-kor és nem tudok visszaaludni. Folyton baromságok mennek a fejemben róla. Megállás nélkül, mindenféle lehetőség, hogy ő milyen lehet igazából és egy része nem túl jó, az sem kizárható ennyiböl, amit tudok róla.

Nem tudom, mit csináljak? Tőle is távolodjak egy direkt? Szakítsam meg vele is az ismerkedést?

Adjak még esélyt tovább is, mert amikor írunk egymásnak, akkor szimpatikus igazából a beszélgetések 90%-ában?


De akkor ha ez így megy tényleg kikészülök.


Vagy maradjak egyedül?

Az is szar érzés.

2019. nov. 3. 23:08
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem akarok társítani semmit. Általában nagyon elfogadó vagyok ismerkedéskor, meg akarom érteni a nőket, mielőtt valamilyen tulajdonságuk miatt elítélem őket. Sosem lehet tudni ki mitől olyan, amilyen és ha megértem a másikat, akkor van hogy el is tudom fogadni egyes "hibáit".

Én így tudok csak ismerkedni. Vagyis így sem :(

Mert ez is kikészít.


Nem itélkezem, nem akarom ezt az egészet. Az agyam talál ki folyton valami baromságot. Ezer más dolgom is van, egyáltalán nem is akarok ezekkel foglalkozni, pláne a rossz kitaláciokkal.

2019. nov. 3. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!