Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem? F34

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedek egy lánnyal, aki 27 éves, gyönyörűen néz ki, aranyos, kedves, empatikus és törődő.

Nekem teljesen átlagos a külsőm, önbizalom hiányom van, nem is nagyon voltam még nővel. Szegény is vagyok és beteg is (ápolásra nem szorulok, de elég problémás vagyok). Sokszor vagyok paranoiás. És emiatt kezelnek is. Kérdésem az lenne, miért akarna velem lenni egy ilyen nő, aki kívül belül ennyire szép és akárkivel összeköhetne? Kvázi szó szerint.


Meg ilyen furán kezeli ezt az egészet, amikor elmondom neki egy problémám, akkor megköszöni nekem, hogy elmondtam neki :O

Meg néha elkezd poénkodni, pl. hogy "ezeket csak azért mondod, mert el akarsz ijeszteni, de fogadjunk igazából egy szuperhős vagy". Meg ilyesmik. És olyankor én is tudok vicces lenni. Vele tök könnyű, mert szinte minden negatív dolgokból valami viccet vagy pozitívumot hoz ki.


Rettenetesen nehezen bízom meg az emberekben, ezt neki is mondtam. És nem tudom, hogy benne bizhatok-e. Olyan, mintha csak játszana velem. Pl két hét alatt csak 2x találkozott velem, hiába volt olyan mintha neki is jó lett volna találkozni.


Nem akarom elrontani, nem akarom ha újra csalódnom kéne, azt sem.

És folyton úgy érzem, hogy szólnom kéne neki, hogy nekem ez nem megy. :(


Mit csináljak?



2019. nov. 1. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy 20 on éves lány a legtöbb esetben játszik egy 30-as férfival akinek ketyeg a biológiai órája és érezhető h nagyon kell neki a lány. Ha ehhez hozzájön h csak kicsit vonzódik hozzá a nő és nincsenek mély érzelmek és ne is nagyon alakulnak ki a férfi felé, akkor baj van. 34 éves férfi vagyok, 3 db huszonéves nő csalt meg engem 6 év alatt. Jó, két másfél éves és 1-1 egy éves kapcsolatom volt összesen. Szeretkeztek velem, de nem voltak mélyebb érzéseik felém.
2019. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg alkalmatlan vagy kapcsolatra! Mond meg neki hogy részedről ennyi volt, aztán szépen menj haza tovább sirdogálni hogy neked miért nem jut kedves aranyos szép barátnő, bezzeg a..
2019. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is folyton az jut az eszembe, hogy csak játszik velem.

Nagyon rossz előérzetem van. Szerintem nagyon rossz vége lesz. De amikor ír, nem tudok ellenállni neki. Jó érzés úgy érezni, mintha valakit érdekelnék.

2019. nov. 1. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak játszik veled. Kinevet a barátnői előtt. 😀
2019. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne erőltesd.
2019. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek is jó ötlet, ha írok neki, hogy ennyi volt?

Inkább most, mint hogy kiderüljön, hogy tényleg csak játszik velem. Az előző barátnőm 3 évig hazudott nekem. Kvázi MINDENBEN. :(

Utána meg szakított velem és mindent az orrom alá dörgölt. De volt, amit pl el sem hittem olyan volt és még be is bizonyította, hogy még rosszabb legyen. Mindenben támogattam, mindig ott voltam ha szüksége volt rám és utólag kiderült, hogy még az is hazugság volt, hogy szüksége volt a törörődésemre.

Én tudom, hogy nem minden nő ilyen. Tudom hogy sok normális nő van. És őt sem utálom ezért, csak nem értem miért tett tönkre. :(

Azóta 2éve nem volt kapcsolatom. És már kezdem feladni. Lehet hogy én képtelen vagyok erre.

2019. nov. 1. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Az a helyzet, hogy ezzel a hozzáállással biztos nem fog működni!
2019. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor írok, hogy kapj már egy női választ is.

Bennünk nőkben sokszor megvan ez a "babusgató ösztön", olyan férfit szeretünk, akit védelmezni, szeretgetni lehet. Ne higgy annak a hülyeségnek, hogy mind a macsó nagypofájú pasikra bukunk. Ha összejössz vele, remélhetőleg helyre kerül az önbizalmad is, ami jót fog tenni a kapcsolatnak. Se az átlagos külső, se a szegénység, se a betegség, se a sebezhetőség nem ok arra, hogy ne legyen egy jó kapcsolatod, de ha nem bízol benne, az előbb-utóbb tönkreteheti.

2019. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!