Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak játszik velem/húzza a fejem?

Figyelt kérdés

Nos, van egy srác, akit kb 2 hónapja ismertem meg. Találkozgattunk meg minden, eléggé elvarázsolt, vonzódom hozzá nagyon, és bejön nekem, eredetileg én is neki.. Viszont még az előző kapcsolata hatása alatt van.. viszont már megcsókolt körülbelül kétszer, amit nemtudtam hová rakni.. És már eléggé gondolkoztunk azon hogy összejövünk, de én sem tudtam hogy még hogy szeretném a dolgokat, mert bennevolt az exem a pakliban.. mármint hogy még őt is szeretem kicsit.. Tegnap bevallottam neki hogy szeretem, és mindent elmondtam neki amit csak lehetett, amiket érzek, teljesen elmondtam neki mindent. Különben ő ezt tudta már, hogy én beléestem.. pedig nemvagyok olyan típus aki hamar szerelembe esik. Nos, és azt mondta, hogy nem tudja, mert komoly kapcsolatot szeretne, és én is a komoly kapcsolatok híve vagyok, mondtam is neki, de ő mondta hogy: ,,ezzel már engem nem lehet megfogni" Meg ilyesmi... Mert az előző kapcsolatai vége ez lett, hogy a lány szakított vele mert még ,,élni akar''.. És, hát nemtudom, hogy akkor miért tepert mikor még megismert.. Hogyha még ő sem tudja mit szeretne. Bár aztmondta, hogy most vár és figyel, és ha jol alakulnak a dolgok összejöhetünk... Mikor őt megismertem, még volt barátom, de szakítottam vele, (nem, nem az új srác miatt, hanem mert igen elhanyagolt.. van pár kérdésem itt róla is az előző hónapokban) és most, mikor készen állnák rá, hogy összejöjjek az új sráccal, nincs semmi. Nem tudom, hogy csak húzza a fejem, vagy tényleg ez van amit ő gondol.. Mert írta hogy ő nehezen megszerezhető.. De nem értem, hogyha mikor megismert, akkor miért tepert ennyire... Mostpedig tanácstalan.. és mellesleg még én is kicsit szeretem az exemet, ő szeretné hogy újra összejöjjünk... Meg mondta, hogy ő szereti ha a lány teszi meg az első lépést.. igaz ő már tett lépteket felém.. Nem tudom, hogy folytassam-e az ,,udvarlást" vagy se? És még az exemet kicsit szeretem...

én 15/L (nemsokára 16 leszek.. jövőhónapban)

az exem 16/F, az új pedig 18/F


2010. jún. 10. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, ha hosszú lett :S
2010. jún. 10. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:

nem áááá nem lett az!!!!!! dehogy...!

bocs de én ezt nem fogom végig olvasni :$

2010. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
uhh modno mcsak 1 ember irt megnézem mi lehet az,már a szöveg pusta láványátol kiéget a szemem maximum holnap frissen fogom végigolvasni
2010. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már ott abahagytam hogy 30 szinonimával körül irtad hoyg tetszik
2010. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
elvarászolt vonzodom felizgat beleszerettem nagyon tetszik bejön nekem szeretem kedvelem,jó fejnek tartóm imádom, többet nem hozol fel csezd meeegg??????? azthiszed valki vigégolvassa tömöritsé és ted fel ujra
2010. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 timido ***** válasza:
én a 4. sorig jutottam :D aztán már elkezdtek a szemeim rakoncátlankodni. majd talán holnap, amikor friss vagyok :D
2010. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hátöm... másképp nemtudom elmagyarázni, mert nemlátnának a dolgok mögé..már nem kell tanácsot adni akkor mindegy
2010. jún. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!