Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom észre sem vesz már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom észre sem vesz már, minden este játszik?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal,együtt is élünk,az utóbbi időbe nem beszélünk,csak néha itthon,én is dolgozom meg ő is de mostanában mindig később jövök haza mert sok munkám van hívom este 9 kor hogy na mizu szívem van otthon kaja,erre ő jaj gyorsan mert játszom,1 nap 1 x beszélünk,akkor is ez:( már azt se veszi észre,hogy más színű a hajam,haza jövök és mindig játszik..:'( azzal tudjátok nincs baj hogy játszik.. de ennyit nekem ez rossz mindig mikor haza jövők erre jövök haza és hajnalig játszanak,nem is beszélünk ez miatt.. mikor venné észre magát??:(((

#Nap #barát #vesz észre #nem törödik velem
2013. máj. 28. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

ha kihúznád az UTP kábelt a gépéből.

nem lehet valami úriember :/

2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Sosem értettem, az Isten miért büntet azzal, hogy ilyen férfiak kapnak meg ilyen nőket.
2013. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem új le vele beszélgetni, hogy mivel lehetne kicsit fellángoltatni a kapcsolatotokat!


Valóban nem az a baj hogy játszik, hanem, hogy túl monotonná vált a hétköznapotok. És nincs amivel megtörnétek ezt a szürkeséget!

2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Már WoWozni se lehet nyugodtan asszony?
2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de lehet csak nem mindennap..
2013. máj. 28. 22:08
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Fogadj fel valami középsulis srácot aki ugyanazzal játszik mint a barátod. Tudd meg melyik szerón szokott lenni és mi a neve, majd mond meg a bérencnek, hogy folyamatosan gyepálja a barátod karakterét. Remélhetőleg a kedvesed hamar ráun a folyamatos monoton zaklatásra és feláll a géptől. Jobbat nem tudok.
2013. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na jól sejtettem hogy ez a probléma.:D

Megmondom neked amíg nem hagyod ott tuti nem kapcsol, de lehet utána se.

Én már csak tudom 2 éve szoktam le arról a szarról, addig napi 10 órát játszottam vagy 2-3 évig. Igaz én nem barátnő mellett, csak így meg pont azt értem el, hogy mire abbahagytam elmúltam 18 azt még egy csók sem volt soha senkivel, mert állandóan csak a gépet nyomtam. Borzasztó addiktív az a szar így visszanézve, "2 éve tisztán." xd

2013. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De azóta legalább volt már csók?
2013. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
jajjmár
2013. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

2-es vagyok, akkor újra elmagyarázom, hogy értettem, amit írtam kommentben mert látom 0%, nagyon nem ment át:


Szóval sosem értem, miért olyan srácok kapnak meg ilyen érzelmes barátnőket, mint a kérdező pasija is, aki nagy ívben szarik a barátnőjére, én pedig aki foglalkozna vele mindig, nem jutok értelmes nőhöz?

2013. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!