Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátom észre sem vesz már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátom észre sem vesz már, minden este játszik?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal,együtt is élünk,az utóbbi időbe nem beszélünk,csak néha itthon,én is dolgozom meg ő is de mostanában mindig később jövök haza mert sok munkám van hívom este 9 kor hogy na mizu szívem van otthon kaja,erre ő jaj gyorsan mert játszom,1 nap 1 x beszélünk,akkor is ez:( már azt se veszi észre,hogy más színű a hajam,haza jövök és mindig játszik..:'( azzal tudjátok nincs baj hogy játszik.. de ennyit nekem ez rossz mindig mikor haza jövők erre jövök haza és hajnalig játszanak,nem is beszélünk ez miatt.. mikor venné észre magát??:(((

#Nap #barát #vesz észre #nem törödik velem
2013. máj. 28. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A százalékkal ne foglalkozz, mert a hasonló kockák úgyis lepontozzák.
2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azóta elég sok minden volt már... :D

Már csak a 2 csaj hiányzik, de az hiányozni is fog, legalábbis egy darabig biztosan, mert lassan másfél éve együtt vagyok a barátnőmmel.

2013. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és néha be mondja h mizu.... mikor a haverja akivel játszik cigizik..-.- rám tört a síró görcs..
2013. máj. 28. 22:38
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagytok együtt mindig ilyenekkel? Nem mondom, hogy nem szoktam játszani, de amikor mondjuk a barátnőmnél voltam 1-2 hétig, nem az foglalkoztatott.


Van egy olyan sejtésem, hogy te is abban a cipőben jársz, mint néhány nő ismerősöm, hogy meg lettél unva... Ha akar, akkor "használ", mert nem mondasz neki nemet, gondolom azért mert neked is hiányzik az is... Egyébként meg kb csak vagy mellette, de nem sok értelme van a dolognak.

2013. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Solarian ***** válasza:
100%
Mikor van barátnőm, akkor egy percet sem szoktam kockulni. Nem is értem az ilyet. Egy nő 1000szer fontosabb, mint megölni Lich Kinget, vagy mittomén...
2013. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!