Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg járna velem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg járna velem vagy csak játszik? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel több mint 2 hónapja ismerjük egymást :) A buszon találkoztunk legelőször, nagyon sokat randizunk. Mondta, hogy nem akarja elsiettetni a dolgokat, de járna velem.. :) A csók is a 12. talinkon történt meg elsőnek. Beszélgettünk még 3 hete kettőnk kapcsolatáról, megkérdeztem, hogy mi van most köztünk?! Ő azt felelte, hogy már csak egy lépés választ el, mert tényleg közel állok már ahhoz, hogy járjunk.. Meddig várjak még? :/ Miért nem tudja magában eldönteni, hogy akkor akar engem vagy sem?! Előtte egy 2,5 éves kapcsolata volt, nagyon csalódott.. Ezért elnéző is vagyok vele szemben, mert bizony nehéz újra bízni valakiben úgy, hogy nem töri össze a szívét ismét.. Nekem még van 2évem a suliból(5éves nyelvi tagozaton vagyok) Ő már fősulis abban a városban ahova és is járok gimibe, és ugye ott focizik ahol én lakom. De itt jön a bökkenő, a fősulitól 90kmre lakik.. Így a nyári szünetben nem nagyon tudtunk találkozni, mivel ő otthon volt. De sokat beszélgettünk. Most visszaköltözött ide albérletbe, és tegnap meg tegnap előtt is találkoztunk. De nem volt csók, csak ölelés de az is csak tegnap. Tegnap elmentünk moziba, és fel is kísért a buszmegállóba pedig csak 1perc búcsúzkodási időnk volt. Ez tetszett nagyon, aranyos volt. Még tegnap este írtam neki Facebookon, nem írt vissza, de a gép jelezte, hogy látta. Most mi tévő legyek? Azóta se beszéltünk, pedig szokásunk.Azt mondta még régebben, hogy hosszútávra tervez velem, vagyis ezt vettem ki a szavaiból.. Már sok fiút visszautasítottam miatta, mert sok közös van bennünk és nem akarom feladni.. De akkor mi van ha ezek csak szavak?? Meddig várjak még? Nem csak játszik velem? Kérlek Segítsetek, bizonytalan vagyok :/ Várom a tanácsokat!


Én 18/L

Ő 20/F



#járna velem
2012. júl. 20. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehetséges,hogy meg ismert valaki mást,míg ő otthon volt, de az is lehetséges,hogy inkább meghátrált, és nem akar belebonyolódni egy újabb kapcsolatba annak ellenére,hogy igenis szimpatizál veled! Szerintem várj még rá valamennyit, és közben bizonyosodj meg arról,hogy valójában szeretne e veled belevágni ebbe az egészbe, ha pedig nagyon úgy érzed,hoogy nem, akkor pedig kérdezz rá a tényekre,inkább beszéljétek meg, ne várd meg,amíg belé zúgsz, mert aztán ... :(
2012. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] ezt tudom tanácsolni :)
2012. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Először is: ez a "facebook kimutatja hogy látta amit írsz".. nos ez legtöbbször téved.. az is lehet hogy még el sem küldte neki a gép, de a feace azt jelzi hogy látta..

Másodszor: Elég furcsa az, hogy csak a 12. randin csókolt meg. Ha tetszettél neki, mért nem tette meg korábban?! Jó kérdés..

Harmadszor: Ha azt mondja hogy lenne esélyed, mégsem próbálja meg veled.. gondolj bele! Egy járáshoz az kell hogy őszintén szeressétek egymást. Nos gondolom ez felőled megvan, és ez a számtalan randi elég esély lett volna neki hogy megszeressen. Ha megszeretett, akkor miért vár? Az aki szerelmes, nem tudja halogatni hogy azzal legyen akiről álmodozik. Ha viszont nem szeret csak tetszel neki, akkor ez a járás minden homokbuckánál elesne, és hamar csúnya szakítás lenne a vége.

Ha szereted, mondd meg neki és kérdezz rá, hogy ő is így érez-e.. Ha azt mondja hogy igen, kérdezz rá a járásra. Ha halogatja, kérdezd meg hogy "ha szeretsz mégis hogy bírod nélkülem?!" (ez most egoistán hangzik, lehet hogy jobban is meg lehet fogalmazni, de ez a lényeg)

Majd nézd meg hogy erre mit válaszol. Ezt viszont mindenképpen élőben kéne megbeszélnetek. Szóval szervezz le egy randit. Aztán lesz ami lesz.

2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Most kicsit megnyugodtam, hogy van kiút belőle. :) Az utolsó válaszolónak külön megfogadom a tanácsát, inkább tudja mit érzek iránta, mert lehet késő lesz utána ha elmondom neki :/ Majd lebeszélek vele egy randit, és kitérek a témára. De amúgy szerintem is fél egy komoly kapcsolatba belevágni, azok után, hogy csalódott az előző barátnőjében. Várok további tanácsokat is! :)
2012. júl. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!