Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de csak játszik velem. Ti mit tennétek? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Majdnem két hónapja vagyunk együtt eddig teljesen jó volt minden.Aztmondta hogy ő ennyire még soha senkit nem szeretett és én se voltam még soha szerelmes csak most. Amikor találkoztunk rengetegszer mondta ki hogy szeret és éreztem is rajta hogy tényleg így van. Folyamatosan azt hallgattam tőle hogy ne törjem össze a szívét de most pont ő teszi velem ezt. 1 hete nem keresett, nem írt, nem hívott..semmi. kérdeztem tőle hogy mikor találkozunk? aztmondta nemtudja. Pedig semmi más dolga nem lenne otthon ül egész nap. Írtam neki egy hosszabb üzenetet hogy szeretném ha ezen változtatna. bocsánatot kért aztán 2 napig megvoltunk de azt hiába kérdeztem tőle hogy mikor találkozunk arra nem válaszolt. Ma telt be a pohár teljesen amikor megkérdeztem tőle valamit egy tök kis dolgot amire már tudtam a választ és képes volt hazudni.. és ha ilyen kis dolgokban hazudik akkor miben képes még? de egyszerűen nemtudom mit tegyek mert vele szeretnék lenni mert szeretem de így viszont kikészülök teljesen.ti mit tennétek?
2012. júl. 16. 18:26
 1/1 anonim válasza:
Szerintem hagyd ott minél előbb,az ilyen "kapcsolatot" nem érdemes tovább húzni,mert lehet,hogy csak rosszabb lesz.
2012. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!