Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem a sógorommal,...

Hogyan közöljem a sógorommal, hogy nem szeretem, hogy közvetítőt játszik?

Figyelt kérdés

Amúgy rendes férfi, és korrekt köztünk a viszony, amit nem szeretnék elrontani.

De akárhányszor találkozunk, mindig beköpi, hogy ő már szólt az "érdekemben" ennek meg ennek a facér barátjának, meg mit tudom én, hogy kinek ajánlott, viszont őt erre senki sem kéri, legfőképpen én nem.

Ma is leégetett mindenki előtt. És nem viccel, nem csak így próbálja elütni az időt, tök komolyan beszél.


2012. ápr. 8. 18:27
 1/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:
79%
Szerintem felnőtt emberek vagytok, és nyugodtan megmondhatod a szemébe határozottan, de kellő higgadtsággal. Amúgy meg ki tudja? Történt már furább dolog is az életben, lehet tényleg megismersz valakit, amiből lehet valami. :)
2012. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt, őszinte, egyértelmű, egyenes beszéddel. Ha nem egy barom, nem sértődik meg.
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd félre és mondd meg neki,hogy minden rendben van vele, csak szereted te intézni a dolgaidat. Örülsz,hogy segíteni akar,de nem szereted, ha mások intézkednek helyetted.
2012. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Felnőttnek éppenséggel nem mondanám magam, én 20 vagyok. (Ő 34.)

Valószínűleg tényleg csak segíteni akar, mert már régóta nincs senkim. Viszont nem szoktam panaszkodni neki vagy előtte, hogy jaj, milyen rossz nekem, még csak nem is célzok ilyesmire...

2012. ápr. 8. 18:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, tényleg nincs más megoldás, őszintének kell lenni, de valahol sajnálom, mert töri magát, ebből látszik, hogy érdekli a sorsom, én meg le akarom húzni.
2012. ápr. 8. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:

vigyázz, hogy be ne cserkésszen!

de tényleg!!

2012. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy becserkészne? Ilyesmi meg sem fordult a fejemben.
2012. ápr. 8. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj engem a mamám egyik barátnője akar az unokájával összeházasítani.

Olyan hogy elkezdi mondani hogy az unokája egy aranyember, autója van, elküldi majd ide a lakásunkra hogy találkozzunk, és hátha egymásba szeretünk. Mondtam hogy nem kell köszönöm. Akkor eltelik 1-2 hét, és akkor megint előhozza...Nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat. Szerintem nagy bunkóság ez.


22/L

2012. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy küldje az unokáját, de előre szólsz, hogy ne sértődjön meg, mert minden ujjadra találsz neked nem megfelelő példányt, és ha az unokája sem felel meg, akkor dobni fogod.
2012. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!