Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sógorommal, aki...

Mit tegyek a sógorommal, aki szerelmet vallott nekem?

Figyelt kérdés
A dolog pikantériája, hogy 29 éves férfi vagyok, s a feleségem 19 éves öccse mondta meg egy hete, mikor kettesben voltunk, hogy ő már két éve titokban szerelmes belém. Nem akarok botrányt, már csak azért sem, mert kedvelem a kissrácot, nem akarom, hogy zűr legyen az életében, de ha meg nem állítom le, akkor tovább nyomul majd. Így is megkért, hogy hadd simogassa meg az arcomat. Ennyit még megengedtem neki, de többet már nem akarok. Mit tegyek? A feleségemet imádom, de a kis sógor jövőjét sem akarom tönkretenni a saját családjában.
2009. márc. 15. 22:00
1 2
 1/19 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Lehet hogy csak hulyit teged, de ha ugy veszed eszre hogy komolyan gondolja szerintem finoman koptasd le es aztan hallgass a dologrol. O majd szint vall a beallitottsagarol amikor jonak latja. :)
2009. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nyomulna tovább? Ha megmondod neki, hogy ne hozza fel a témát még csak szóba sem, akkor nem fogja sztem. De meséld már el ezt a beszélgetést részletesebben, annyira kiváncsi vagyok hogy zajlott! :D
2009. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Finoman, de határozottan állítsd le. Biztosítsd arról, hogy nem tálalsz ki a család előtt a hajlamáról mindaddig, míg viselkedik irányodban. Nyomatékosan jelentsd ki neki, hogy te nagyon! szereted a feleségedet, mindenben!!! egymáshoz illetek és nem is tudod elképzelni mással máshogy az életedet. Ha maradt egy kis esze, akkor ezt felfogja, ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból. ha lehet, ne te légy az első, aki a család előtt kitálalja a dolgot, mert tudod, a rossz hír hozóját már az ókorban is lefejezték!

Ha öcsi nem tágít mellőled, akkor esetleg - kicsit durvább eljárás irányában - de öleld meg, puszild meg a párodat, bókolj neki, vagyis lássa a gesztusaidból, hogy hozzá tartozol.

(Lehet nem is homi a gyerek, csak most nem tudja még a hormonháborúját kezelni és össze-vissza keveri az érzéseit, érzelmeit.)

2009. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Muhaha, hát mi itt a probléma, családban marad nem? A feleséged legalább nem vádolhat azzal, hogy csajozol.
2009. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem volt hosszú a beszélgetés, épp tévéztünk, amikor egyszer felém fordult, s azt mondta, már régóta nyomja a lelkét valami, el kell mondania. És ekkor vallott be mindent, egy kicsit meg is sajnáltam, mert nagyon nehéz lehet így élni, hogy mindenki előtt titkolózni kell. De nagyon kínos, hogy pont belém van zúgva, mikor 1. én a nőket szeretem, 2. én őt csak úgy kedvelem, mintha a tesóm vagy a haverom volna, de ezt a kapcsolatot viszont nem akarom elrontani, mivel egyébként nagyon rendes velem az egész családja + a fiú is értelmes, jószívű kölyök.
2009. márc. 15. 23:32
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem kellene rögtön fenyegetőznöd, hogy "nem tálalok ki, amíg ...", csak összezavarod, elveszti a bizalmát veled szemben, és ki tudja mit tesz, hogy megelőzzön (pl te kezdtél ki vele stb.). Egyszerűen sak mond meg neki, hogy ez neked nem OK, semmilyen szempontból sem: senkivel nem akarod megcsalni a feleséged+a fiúk sem érdekelnek.
2009. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

hat ez jo:))))

en nem is tudom mit csinalnek hirtel;en ha a sogornomn szerelmet vallana :) biztos nevetnek eloszor \utanna megmagyaraznam neki a dolgokat!

2009. márc. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
egyszerüen mondd meg neki, hogy te a nőkhöz vonzódsz, ezen belül is legfőképp a nővéréhez. nincs ebben semmi ciki. azt viszont nem kellett volna megengedned, hogy megsimogassa az arcod, nem is értem, ebbe hogy mehettél bele. mondd meg konkrétan hogy te nem vagy vevő efféle kapcsolatra és keressen mást, és diszkréten kezeled a dolgot. ha pedig nem tágit, és csak folytatja annak ellenére, hogy leállítottad, akkor szólj a feleségednek.
2009. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%

Lődd fejbe a hülye b.zit.

Vagy állits bele a hátába egy fejszét...

xD

2010. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is annyit tennék, hogy megmondanám neki, szeretem a feleségem, és nem csalom meg se nővel, se férfival. Arról, hogy beköpöm, szót se ejtenék, mert az tényleg nem lenne korrekt - bár az sem korrekt, ha Te rendesen, szépen megmondod neki, és ő mégsem száll le Rólad.


Szerintem ne engedj neki EGYÁLTALÁN dolgokat (pl. arcsimi), mert a "na csak kis ez, kis az" nem leállítja (max. pillanatnyilag), hanem hosszútávon felbátorítja és éppen ezért fog tovább nyomulni!!!


Segíts neki, hogy vele kb. egykorú, hasonló beállítottságú sráccal megismerkedjen. Hova valósiak vagytok? Van egy 20 éves, helyes kis meleg haverom. :)

2010. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!