Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a sógorommal, aki...

Mit tegyek a sógorommal, aki szerelmet vallott nekem?

Figyelt kérdés
A dolog pikantériája, hogy 29 éves férfi vagyok, s a feleségem 19 éves öccse mondta meg egy hete, mikor kettesben voltunk, hogy ő már két éve titokban szerelmes belém. Nem akarok botrányt, már csak azért sem, mert kedvelem a kissrácot, nem akarom, hogy zűr legyen az életében, de ha meg nem állítom le, akkor tovább nyomul majd. Így is megkért, hogy hadd simogassa meg az arcomat. Ennyit még megengedtem neki, de többet már nem akarok. Mit tegyek? A feleségemet imádom, de a kis sógor jövőjét sem akarom tönkretenni a saját családjában.
2009. márc. 15. 22:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem elég értelmesen leírtam, hogy alapvetően kedvelem a srácot, mert rendes, jófej, csak éppen nem úgy kedvelem, ahogy ő kedvel engem. Ez persze nem baj, ha ő kordában tudja tartani az érzéseit, amelyekről nem tehet. Ártani semmiképp sem akarok neki, mert aljasság lenne tőlem, ha kikiabálnám a féltve őrzött titkát a család előtt. Viszont látom, hogy szenved szegény. Nem könnyű helyzet.
2010. febr. 16. 11:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Latom, mar kozel egy eve tetted fel a kerdest.

Azota lett baratja mar a sracnak? Vagy meg mindig titokban van a dolog? Remelem veled nem csinalt semmit a fiu.

2010. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%

1: Vágd pofán!!!

2: Röhögd ki mint állat

3: Fenyegetőz, hogy ha nem fizet elmondod mindenkinek

4: mond el mindenkinek

2010. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Még egy arcsimogatást sem kellett volna megengedned. Ez őt már egyéb reményekre is feljogosíthatja.


Legjobban teszed, ha kerek-perec megmondod neki, hogy keressen magának valaki mást. Cserébe te senkinek nem beszélsz a történtekről.

2010. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a feleségednek elmondanám.Ha már ő tudja akkor talán tudna segíteni,hogy a család is elfogadja olyannak amilyen.
2010. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e ami nekem a kérdés olvasása során, és a kommentek alapján. A kérdező szerintem egyértelműen biszexuális, és egyelőre csak a lelkiismerete tartja vissza a tiltott gyümölcstől.


Szerintem egy heteroszexulális férfi, ráadásul aki szerelmes a nejébe nem ír ilyet " szenved szegény" meg, "a feleségemet imádom, de a kis sógor jövőjét sem akarom tönkre tenni.."


Ezzel nincs semmi gond, csak azt hiszem, hogy a sógor azért nem alaptalanul kezdeményezett.


A kérdezőnek meg, nem szabad ilyen viszonyba bele menni, sőt még az arcsimogatás is óriási túlzás. Azt hiszem egy tényleg heteró férfi mélyen hallgatna a történtekről, és messzire elkerülné a sógort. Roppant kellemetlen szitu.


31/N

2010. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez akkora baromság, hogy szinte ordít. Miért kerüljem el a sógoromat, mikor egy közvetlen, jó humorú, aranyos srác, arról nem tehet, hogy meleg. Az, hogy éppen belém szerelmes, nyilván pech, ezért is kérnék tanácsokat a helyzet kezelésére, de még egyszer mondom - immár harmadjára - NEM akarom őt megszégyeníteni, megbántani, sőt mivel barátom is egyben, elveszíteni sem akarom barátként, meg akarom őrizni vele a köztünk lévő rokoni és baráti jó kapcsolatot.
2010. febr. 17. 00:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nagyjából 1 éve tetted fel. Azóta is ez van, vagy mi?
2010. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván nem véletlenül emeltem ki újra. A sógorkám - igaz, félénken, piruló arccal - azóta is többször újra szóba hozta a témát. Kb. úgy havonta egyszer elkezd beszélni róla nekem, alig várja, hogy kettesben maradjunk a szobában. De nem tolakodó, nem közönséges (nem is lehet, hiszen egyetemista, okos és szelíd fiú), csak éppen szomorú és csendesen vágyakozó. Sajnálom, de úgy, ahogy ő szeretné, nem tudok segíteni neki.
2010. febr. 17. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!