Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miután megkedvelek valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megkedvelek valakit, vége mindennek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen egy idegroncsnak érzem magamat, és hiába próbálok tenni ellene, nem megy...


Amikor valakivel elkezdek ismerkedni, az elején minden oké, beszélgetünk, de amint megkedvelem az illetőt és többet szeretnék tőle, képtelen vagyok uralkodni magamon. Egész nap ő jár a fejemben, folyton azt nézem, írt -e, várom, hogy elhivjon talizni, sokat írok neki, amit persze mindenki soknak érez, és én sem értem, miért nem tudom lazábban kezelni ezt az ismerkedés dolgot. :(


Nem való nekem kapcsolat, igaz?

20L


2016. aug. 19. 23:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy szingliként nagyon jól elvagyok, akkor leszek csak ilyen, ha megtetszik valaki...
2016. aug. 19. 23:17
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem neked egy kapcsolatra van szukszéged gondolom szeretet hiányod van :)
2016. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háhh, ugyanez. Ott is hagynak folyton emiatt a nők. :/
2016. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, egy lányt mondjuk most már két éve ismerek, nem sokat találkoztunk, de talán lazábban tudom kezelni a szituációkat. El kell felejteni hogy tetszik, csak sajnos ez nekem sem megy. 22/F
2016. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában fiúk szoktaknilyen helyzetbe kerülni, az itteni tapasztalataim alapján 😃


Szerintem a megoldás az lenne, hogy odafigyelsz magadra, az érzéseidre-szükségleteidre, a jelenben vagy, a meghatározott célodra figyelsz.

Teljesen rendben van ilyenkor, hogy egész nap Őt akarod. Türelmesnek kell lenned, tudatosan kell feldolgoznod, képesnek kell lenned időben elcsúsztatni ennek a vágynak a teljesülését akkorra, amikor mindkettőtöknek jó. És az így felszabadult időt nem sóvárgással és szorongással tölteni, hanem hasznosan is lehet.


Olyan ez, mint mikor írsz facen valakinek, kiírta, hogy látta, te pedig elkezdesz agyalni, hogy mi a francért nem válaszol...

Teljesen mindegy, hogy miért nem, esetleg ha 2-3 napja nem, akkor lehet dobni egy kérdést, h „életben vagy még?” 😃 de ennyi. Tehát minden esetben a másik fél is egy egyén, saját preferenciákkal, hobbikkal, barátokkal, munkahellyel, stb... ez alapján nem szabad elhamarkodni, hogy mennyire szeretne veled lenni :) és az együtt töltött időt ki lehet élvezni, és bizony erre kell koncentrálni, semmiképp sem a külön töltött kommunikációmentes időre :)


Nyilván vannak szélsőséges esetek. Mikor heteket kell valakire várni, az aligha rúghat labdába :)

2016. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en is ilyen vagyok. Nem sok lany tetszett, de mindert oda voltam, de csupan ket alkalommal voltam szerelmes, de amiket akkor tettem/gondoltam, azok alapjan most siman leb@lf@**ozom magamat es ezek miatt tudom magamat papucsnak nevezni. Valo neked a parkapcsolat, csak szeretethianyos lehetsz es vagyhatsz egy olyan szemelyre, aki mindezt jol fogadja es ugyan igy viszonozza majd neked az erzeseit. 20/f
2016. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ambivalens vagy az emberekkel: amint megkedveled őket, egyben el is marod magadtól őket. Nem kell túlgörcsölni, nagyon megfelelni egyből a másiknak, csak lazán, de add önmagadat és akkor könnyebb lesz.
2016. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!