Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha a lány 15 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a lány 15 évvel fiatalabb, és tudom hogy szerelem lesz a vége ha hagyom magam hogy behálózzon!?

Figyelt kérdés
Kiránduláson ismertem meg és bajba vagyok mert igazából kedves aranyos de túl fiatal és nem akarok fájdalmat okozni neki meg magamnak sem mert már égtem meg szerelem miatt és nagyon rossz volt!Kajak félek a dologtól de tudom hogy az érzés az fenomenális!Vagy lesz ami lesz?
2016. máj. 30. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Dugd meg aztán menjen isten hírével.


Vagy légy lovag, és rázd le.

2016. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A korbol adódó különbségek még problémát jelenthetnek... Szerintem inkább ne erőltesd.
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attol fugg hany evesek vagytok..

en 21 vagyok igaz parom csak 10 evvel idosebb.. de boldogok vagyunk es varjuk eldo babankat.. :)

Nem biztos, hogy megutod a bokadat..

2016. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lány 17,én meg 32!Nincs barátnőm és feleségem!Amikor megismerkedtünk eggyik este,olyan inpulzusokat kaptam tőle,ott és akkor ,hogy majdnem megvadultam olyan jó volt!!Persze ő nem érezte és nem látta rajtam de ordítottam belül hogy még még ezt nem éreztem sok sok éve!Az fog ,és tart meg ejtett rabul!Amikor dolgozom akkor semmi baj mert lekötöm magam meg a többi kolléga leköt.De mihelyst van idő a gondolkodásra ,akkor eléggé rajta vagyok a témán!Csak az jár az agyban meg nézem a telefonom hogy írt-e?!
2016. máj. 31. 21:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy dugd meg. Többre úgysem lesz jó, családot alapítani nem egy 17 évessel fogsz.
2016. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jo es mibol gondolod, hogy par ev mulva nem fog? Mi is egyutt vagyunk a parommal tobb eve es ugy jon a gyerek... a mai fiatalokbol kiindulva egyebkent igaza van az utolsonak.. de ha megsem? Lehet hogy komolyra fordulna.. es te inkabb hagyod?

Lehet vesziteni fogsz.. de ha megsem probalod mar vesztettel!! :)

2016. jún. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha sokat probalkozik betorni egy gyereket, kozben esetleg elszalasztja az igazit...
2016. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj.Van egy ismerősöm meg a csaja,16-17 év van köztük és pár éve eggyütt vannak de folyton megy a balhézás a veszekedés!Csaj még agyban gyerek a csávó meg melózik non stop!Szóval az is szar!
2016. jún. 1. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egykoruakkal is elofordul.. de a te dontesed.. en csak azt mondom hogy sokat nem veszithetsz :)
2016. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Randizgatunk.Megy a dolog szépen!Sokkal érettebb a koránál és komoly is a kiscsaj!Nem tudom de engem vonz nagyon valamiért!És tudjátok az a durva a dologban,hogy tökre lazák vagyunk viselkedésileg egymással,kicsit olyan mintha találkoztunk volna korábban!És pár napja Dezsavűje volt velem egy gyorsétteremben amikor pont velem volt és evett!Az nagyon durva,nem tudom hová tenni és elfelejteni ezt a dolgot!
2016. jún. 20. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!