Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy fiút visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiút visszautasítatok akkor még keresitek? Vagy a lány engem vissza se utasított, hogy keres?

Figyelt kérdés
Keres fbon, még ő írja, hogy írjak . Talán el se utasított csak én értelmezem félre ?

2016. máj. 25. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Most vagy ez, vagy Te vagy a szemében a "bármit-megtehetek-ez-a-hülye-úgyse-megy-el". Olyan leszel mint Mormont Denerisznek
2016. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben esetleg?
2016. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Csak hülyít. Élvezi, hogy játszadozhat veled.
2016. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azóta (előtte is ) szinte minden nap beszélünk , ezért nem is értem, van hogy ő ír , van hogy én , ha annyira elutasított volna nem ír
2016. máj. 25. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

nem, akitől nem akarok semmit, azt nem fogom keresni


szóval vagy te értetted félre vagy csak barát vagy neki és bár többet nem akar, szeret veled beszélgetni

vele kéne tisztázni a helyzetet, a választ csak ő tudja, mi csak találgatni tudunk

2016. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Keres fbon, még ő írja, hogy írjak" - de hol a visszautasítás????
2016. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szárazbarát vagy neki.
2016. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
A nem akarok semmit se a másiktól es a párkapcsolat kozt van azert pár koztes is mint baratsag.
2016. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

"A nem akarok semmit se a másiktól es a párkapcsolat kozt van azert pár koztes is mint baratsag."


Ha már előtte is ismertétek egymást, akkor igen. De nem egy vadidegennel, akivel kifejezetten társkeresés céljából találkoztatok, de visszautasítottad.

Én elhiszem, hogy nőként kényelmes, hogy pasinak nem tartod elég jónak, de azért szórakoztat, szóval arra azért tartsuk meg - de a férfi oldalról ez azért jellemzően nem ilyen egyszerű.

2016. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én, ha szimpatikus az illető szívesen tartom a kapcsolatot továbbra is, mint barát. Ha direkt ismerkedési szándékkal indult a dolog, akkor ez még egyszerűbb is szerintem, hiszen nem alakultak ki komoly érzelmek, könnyebb más irányba terelni az ismerettséget.

Ellenben úgy gondolom, nőként fel kell tudni dolgozni, ha a másik erre nem vevő. Ez azonban csak akkor lehetséges, ha ez tisztázva van, tehát a férfi elmondja, hogy számára a barátság nem opció.

2016. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!