Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lány egyértelmű visszautasítás után is keresi a társaságom és pozitív jeleket küld?

Figyelt kérdés
Sokáig flörtölgettünk egymással , de randihívást is visszautasított majd ezután értelemszerűen viszakoztam de ő újra kereste a társaságom kis idő múlva . Újra ment az udvarlás , majd derült égből elhidegülés és jelezte hogy aranyosnak tart de nem akarja hogy úgy tűnjön játszik velem és megemlítette hogy nincs fiú-lány barátság szerinte. Ezután már tényleg visszavonulót fújtam , látványosan kerültem de 1 hét után megint újra indította a flörtölgetést habár valahogy fagyosabb a légkör de kezdünk bele melegedni újra csak már nem akarok tényleg belemenni , de egyszerűen nem tudok neki nem válaszolni és ignorálni mert még valahogy bele vagyok esve . Mi lehet a szándéka ? 20/f 20/l

2016. máj. 20. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Jegyezd meg.A nő nem rád mond nemet,hanem a helyzetre.Nem próbálod eléggé.
2016. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
ezel értek egyet énis
2016. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
talon
2016. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Hülyét csinál belőled. Az ilyen némbert jobb messziről elkerülni.
2016. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Még csak kóstolgat. Nincs még tisztában a személyiségeddel. Néha bejössz neki, néha nem.
2016. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Csak játszik veled. Jól esik neki az, hogy akarod őt, növeli az önbizalmát, de nem téged akar. Ennyi.


Vagy a szokásos fogd meg - ereszd el játékot űzi veled. Megpróbálhatod azt, hogy mutatsz neki egy kis férfias magabiztosságot és határozottságot: nyomulj rá, legyen testi kontaktus (érintések, simogatások), próbáld megcsókolni párszor amikor már úgy érzed, hogy izzik a levegő és ő is keresi a lehetőséget, hogy megérintsen. Ha elveszti a fejét és hagyja magát sodródni a vágyai és érzelmei által, akkor nyert ügyed van. Az első csók vízválasztó lehet. Volt egyszer egy barátnőm hosszú évekig. Ő is úgy volt velem, hogy találkozgattunk, kézen fogva jártunk, de ezt ő mind csak barátságnak értelmezte. Nem hagyta magát megcsókolni, hiába próbálkoztam párszor. Mindig leállított. Aztán egyszer megtörtént. Úgy tűnt egy mozdulata, mintha csókot akarna, habozás nélkül lesmároltam, ő meg viszonozta és onnan kezdve együtt voltunk.


Ha viszont nem működik a dolog, akkor azt ajánlom, hogy nagyon határozottan hagyd a fenébe. Nem is kell megmondanod neki, csak ne keresd többet a társaságát, ne menj bele a játékaiba, ha ő keres, ne nagyon reagálj rá! Idővel rá fog ébredni, hogy most ő van pofára ejtve.

2016. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Nyomorult, szerencsétlen, friendzone-olt barátjának akar téged
2016. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez nem játcás?! Csak játcik veled, Az ilyeneket hagyni kell csak azt élvezi hogy lássa hogy tetcel neki, ne legyél hülye,ismerkedj inkább másokal hadlása hogy nem érdekled.
2016. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
20 éves? akkor még éretlen, és csak játszani akar. Ha rám hallgatsz, akkor ne legyél egy ilyen szűzqrva játékszere, mert ha most szarba se veszi a te érzelmeidet, akkor mi lesz később? több pasival egyszerre megcsal, majd visszasírja magát hozzád? Vedd elő a józan eszed! Luk még sok van az országban.
2016. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , ugyanott tartunk mint ezelőtt de már valahogy ne veszem annyira komolyan de megy a reménytelen flörtögetés .
2016. máj. 23. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!