Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nö akinek sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nö akinek sikerult olyan pasit talalni aki ragaszkodik hozza es megbecsuli, sok visszautasitas utan?

Figyelt kérdés

Visszautasitason ertem azt h a pasi par felig meddig sikerult szexparti utan felszivodik , es a pasik akik erdeklödnek , az erdeklödesuk nem hatarozott es nem tartos , hol elökerulnek hol eltunnek, tehat nem ugy ertem h a nö kezdemenyezik es visszautasitjak hanem ilyen felig meddig immel ammal kötödö pasasokat ...

Van remeny talalni olyat aki tarskent viselkedik es ragaszkodik öszinten ?



2016. ápr. 18. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi, megpróbálom átfogalmazni, kérlek javítsd ahol szerinted kell.

Több srácot áltattál, hagytad, hogy csapják a szelet, majd eggyel megdugattad magad, ám nem vált be és most azt kéred számon, hogy miért nem "ragaszkodóbb egy mai lovag" és tart ki akkor is, mikor a te szádban éppen mások vannak?

2016. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kapcs ford. Én nem értem, pedig általában nincs gond szövegértésemmel.
2016. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az előzőnek: szerintem inkább arról van szó hogy társkeresőzött vagy egyéb előre szervezett módon ismerkedett és nem talált komoly érdeklődőt. Ha valaki komoly érdeklődő az érződik. Aki csak néha néha írogat vagy egy szex után lelép azt nem lehet hülyíteni mert nem is akar semmit.

Én nem kaptam még visszautasítást de soha nem is kerestem párt. Aki akart megtalált én nem erőlködtem érte. De találtam illetve engem talált meg a mostani párom akire igazak a fentebb leírtak.

Én nem hiszek a párkeresésben. Barátokat kell keresni és társaságba járni és lesz eredmény anélkül hogy akarnád. Meg persze kiszűrni a gázos, link egyéneket amennyiben nem csak szexet keresel.

2016. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

* az elsőnek szólt :)

3. vagyok

2016. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hű 3-as, köszönöm a fordítást.

Azt hiszem tényleg nem értem a női szöveget lassan...

2016. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány évesen kérdezed ezt kedves kérdező?:)
2016. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Elsö kerdezö szegyelld magad! Elsösorban nem altattam senkit , hanem engem altatnak , hazudnak h szinglik satöbbi , semmi becsulet nincs mar az emberekben ...

38 eves nö vagyok

2016. ápr. 18. 21:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: azért azt elég gyorsan le lehet venni, ha valaki nem szignli, például sosem lehet felhívni este 8 után, és társai.


Egyébként a társkeresők nagy része játszmás ember, nők és férfiak vegyesen, kamuznak mindenről, közöttük pedig keresgél egy pár tucat szerencsétlen, aki próbálja kihalászni az igazit.


Nekem sikerült társkeresőn megtalálni valakit egyszer, aki nagyon fontos volt az életemben, a szakítás után visszanéztem, és rájöttem, hogy ennek az esélye kb a lotto5-el egyenlő sajnos.

2016. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyu rajönni ki hazudik ki nem mert en is ritkan erek ra , van egy 2 ikos lanyom , nincs idöm csekkolgatni , es nem mindenki hazas , van aki több vasat tart a tuzben egyszeruen , van allando lyukja amire rajar
2016. ápr. 18. 21:19
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló korú nőként javaslom: tisztázd magaddal, hogy mit szeretnél és ahhoz tartsd magad. Ha olyan társra vágysz, aki ragaszkodik hozzád és társként viselkedik, akkor becsült magad annyira, hogy nem bonyolódsz szexpartikba, hanem ELVÁROD az udvarlást, a hódítást és aki erre nem képes, az neked nem pálya. Ennyi a titok.

Ha te magad nem tartod következetesen a saját elvárásaidhoz, akkor másoktól sem várhatod el.

2016. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!