Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nö akinek sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nö akinek sikerult olyan pasit talalni aki ragaszkodik hozza es megbecsuli, sok visszautasitas utan?

Figyelt kérdés

Visszautasitason ertem azt h a pasi par felig meddig sikerult szexparti utan felszivodik , es a pasik akik erdeklödnek , az erdeklödesuk nem hatarozott es nem tartos , hol elökerulnek hol eltunnek, tehat nem ugy ertem h a nö kezdemenyezik es visszautasitjak hanem ilyen felig meddig immel ammal kötödö pasasokat ...

Van remeny talalni olyat aki tarskent viselkedik es ragaszkodik öszinten ?



2016. ápr. 18. 19:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egyaltalan miert kene gyanakodjak miert hazudnak az emberek ? En hinni szeretnek , nem szeretem gyanakvassal farasztani magam .

Utolso valaszoló kösz a valaszt ... Habar nehezen hiszem h azert mert elvarom az udvarlast , valaki jobban fog szeretni es ragaszkodo tars lesz csak azert mert en komolyan veszem magam . Ez ilyen egyszeru ?

2016. ápr. 18. 21:26
 12/18 anonim ***** válasza:

Én például olyan pasi vagyok akit keresel és terveztem,hogy rád írok,szerettem volna kicsit beszélgetni veled,de a szexpartizás nem az én világom és nem tudnék megbízni egy olyan nőben aki ilyesmiken részt vesz.

Ezt csak azért mondtam el,hogy lásd a viselkedéseddel kizárod magad a rendes pasik köréből és csak a legalja lesz kíváncsi rád,tőlük meg csak ennyit várhatsz el.

2016. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Milyen szexpartikrol beszelsz ?
2016. ápr. 18. 21:35
 14/18 anonim ***** válasza:

" ertem azt h a pasi par felig meddig sikerult szexparti utan felszivodik"


az mondjuk jó kérdés, hogy milyen a félig sikerült sexparti.

2016. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Tudod mit ? Nagyon kerlek ne irj ram
2016. ápr. 18. 22:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem fogok,én monogám típus vagyok,mindig is az voltam.:)
2016. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ne aggódj, buta vagy, és azt kapod ami megérdemelsz, senki nem fog rád írni ;)
2016. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Halistennek !!!
2016. ápr. 18. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!