Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha úgy érzem, nem vagyok méltó hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik valaki, érdekel, szeretném megismerni, de ez megmérgez mindent. Néha felteszem magamnak a kérdést, hogy mégis mit tudnék neki adni? És nem jut eszembe semmi. Egyedül a szeretet. Próbálom felkutatni az értékeimet, és bízni magamban, de ő még akkor sem az én kategóriám.
2016. ápr. 6. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem a te kategóriád? Ismerd meg, aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Ha nem lépsz időben, akkor lehet, hogy más lecsap rá. Ha mást nem barátok lehettek.
2016. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez így kevés,mi okod van csak ennyire tartani magad?
2016. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos vagy, ezért érzed ezt. Tuningold fel az önbecsülésedet, gondolkodj pozitívan és máris butaságnak fogod gondolni az itt leírt kérdésedet.

Olvass sok önfejlesztő könyvet és tedd rendbe magad! Első feladatod ez legyen és ne a párkeresés!

Addig míg magaddal nem vagy tisztában, addig nem is leszel boldog egy kapcsolatban se, főleg úgy, hogy nem is mersz kezdeményezni emiatt, mert mindentől csak rettegsz, mert bátortalan vagy.

2016. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerd meg őt,több önbizalom kell neked.

Mondtál is egy dolgot amit tudsz neki adni,a szeretetet,ez a legfontosabb.:-)

Ha ő neki is tetszel akkor,fogd magadhoz a lehetőséget.:-)

2016. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül a szeretet."


ez az egyik legnagyobb kincs amit nem lehet megvasarolni.

2016. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lett ez az oldal a lelki betegek gyülekezőhelye?
2016. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt talán hagyni kellene,hogy ő döntse el,akar-e veled lenni!?
2016. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Neki van érettségije, szakvizsgái, járt külföldön egyetemre, sokat utazott/utazik, olvas, komoly zenét hallgat, érdeklik a világ dolgai.

Én a 11 befejezett osztályommal 3 éve főleg itthon ülve, nem tudnék szellemi társa lenni. Sok mindenbe belekezdek, de semmi sem tud lekötni. Idősebb is, tapasztaltabb is, sikeresebb is nálam. Annyiban hasonlítunk, hogy ő is érzékeny, depresszióra hajlamos művészember, és pont. Ismerem a "fajtáját". Mikor hallgatom őt, mintha egyenesen a lelkemhez szólna. De nekem nincsenek elég "jó" szavaim hozzá, hogy válaszoljak. Szép sem vagyok csak átlagos, kb. 8 kg plusszal, ezen az egyen tudom hogyan változtassak, és pont. Próbálok motivált és érdeklődő lenni, de nem megy. Mindig is befelé forduló voltam, csak annyi érdekelt a világból, amennyit muszáj volt róla tudnom, a szerelem, a romantika és a különböző érzelmek minden mennyiségben. Én az érzelmeken keresztül tekintek a világra, ami száraz logika, az nem tud lekötni. Pedig néha már tévézés vagy családi összejövetelkor is szégyellem a műveletlenségem - holott tudom, amit nem használok, már másnap nem tudom, szóval kár a gőzért - és versíráskor, vagy akár egy sima beszélgetés során érzékelem az aktív szókincsem beszűkülését.

Blabla. Túl szép, okos, tehetséges, sikeres, idős és tapasztalt hozzám. Próbálok bízni magamban, mert ha valamit, szeretni azt ritkán, de akkor nagyon tudok, de lépten-nyomon felmerül bennem, hogy ez bolhafing. Ha belém is szeretne véletlen, megunna.

2016. ápr. 6. 22:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Goethenek írástudatlan, olvasni sem tudó felesége volt és imádta. Nem is biztos egyébként, hogy nem tudnál felzárkózni. Én is ilyen voltam, nem érdekelt a tanulás és később diplomáztam le munka mellett, amire az az ember vett rá, akivel a mai napig együtt vagyok.
2016. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a te kategóriád? Vajon ő meg tudná ezt így fogalmazni? Teljesen mindegy hova jártál egyetemre, hány végzettséged van, aki így össze tudja foglalni az érzéseit, igenis okos. Érzelmileg fejlett ember vagy. Tiszteld magad annyira, hogy nem foglalkozol olyan emberrel, aki ilyen szörnyű gondolatokat ébreszt benned, aki ilyen mélyre húz! Ne is akarj tőle semmit, ha ő magától nem vesz észre, nem érdekli, hogy szeretni tudnád, ez az ember primitív. Nem a Te szinted valóban! Térj észre!
2016. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!