Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha úgy érzem, nem vagyok méltó hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik valaki, érdekel, szeretném megismerni, de ez megmérgez mindent. Néha felteszem magamnak a kérdést, hogy mégis mit tudnék neki adni? És nem jut eszembe semmi. Egyedül a szeretet. Próbálom felkutatni az értékeimet, és bízni magamban, de ő még akkor sem az én kategóriám.
2016. ápr. 6. 21:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy a művészembert ismered-e már avagy csak távolról vágyakozol arra, hogy megismerjed? A kulcskérdés az, hogy őbenne van-e érdeklődés irántad? Hogyha igen, akkor teljesen lényegtelen a végzettséged. Egyrészt mert fiatal vagy, folytathatod a tanulást ( ez ajánlatos lenne egyébként is, egy érettségi manapság alapfeltétel egy elfogadható álláshoz), másrészt mert a férfi-nő kapcsolat nem arról szól, hogy egyenlő végzettségű felek világmegváltásról folytatnak elméleti kommunikációt. Egy fenét... ha tetszel neki, akkor tökmindegy, milyen iskolád van, ha nem tetszel neki, hát akkor is tökmindegy, milyen iskolád van. A szeretetre, gondoskodásra való képesség egyébként baromi nagy érték, pláne egy érzékenyebb lelkű pasinak.
2016. ápr. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ha már annak az embernek nem hiszel, aki szeret téged, akkor mi mit mondhatnánk, amit el is fogadsz?


Neki kell hinned leginkább.

2016. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen művész típusú lány vagyok. Igaz van érettségim, szakmám is van, nyelvet is beszélek megértés szintjén. Nekem is van ilyen férfi az életemben, akihez kevésnek érzem magam. Ő munka, élettapasztalat szempontjából több nálam. Mégis azt gondolom, ha ezért nem kellek neki, nem tudok mit tenni akkor. Egyébként tanulni szeretnék még. Miért ne tanulhatnál? A művészlelkeknek inkább az a nehéz, hogy életképes szakmát tanuljanak, amiben el tudnak helyezkedni. Ha megszeret az nem egy papír, vagy a lexikális tudásod miatt lesz.
2016. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!