Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legmegalázóbb, legbunkóbb visszautasítás amit átéltetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 18:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hogy miután megtudta, hogy tetszik nekem, bunkó volt, aztán később kiderült, hogy én is neki, csak túl gyerek volt..
2016. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Meg akartam hívni egy italra a lányt csak, de épp hogy eljutottam a sziáig, a képembe dörgölte, hogy olyan ocsmány, alacsony és szőrös vagyok, hogy inkább a halott tengerimalacának a tetemével maszturbálna, minthogy velem szexeljen, és mindjárt hívja a bátyját és megölet vele, ha nem takarodok el. Mindezt azért, mert nagyon alacsony, ocsmány és szőrös vagyok, pedig csak egy italra akartam meghívni. Ja, ez csak a legenyhébb volt, a többi lány ennél sokkal rosszabbul alázott meg, minden lány ilyen, már rájuk nézni se szabad, ha valaki ilyen ocsmány, alacsony és szőrös mint én.
2016. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nahdejó, mostmár van egy alacsonyocsmányszőrös is... szuper.
2016. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3


Mind erre vártunk itt gyakorin! :D

2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez ugyan az, csak most már szőrös is, bár tegnap ez a sztori még döglött kutyával való szexeléssel ment :D
2016. febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ugyanaz vagyok. Ebből is látszik, hogy milyenek a lányok, mindegyik ilyen bunkón rázza le az ilyen alacsony, ocsmány és esetemben szőrös férfiakat...
2016. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Bakker, Alacsocsmány guy! Mi lesz belőled 2-3 hónap múlva? Alacsonyocsmányszőrösbüdösszájúzsíroshajúkelésesarcúpúposhátú?
2016. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy három hónapig irogatot neten mire végre elhívott randizni, csak azért, hogy egy nappal a randi előtt lemondja, majd egy hét nem beszélés után facebookról tudjam meg hogy mással van kapcsolatban.

A slusszpoén: ma egy hete mondta le a randit, és ma tudtam meg, hogy már van másik neki.

Dejónekem.

2016. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolso, megvigasztaljalak?:c
2016. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szavakkal nem lehet, tettekel meg nem tudod. Azért köszi.

Asszem ma iszok valamit.

2016. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!