Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi volt a legmegalázóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a legmegalázóbb, legbunkóbb visszautasítás amit átéltetek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 18:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bässzátok meg XDDDDDDD

itt szakadok 5 perce az ágyon senki nem érti mibajom van :D kurvänagy lett ez a alacsony ocsmány cucc és naprol napra egyre nagyobb :D alig tudok olyan kérdésbe belefutno j ahol ne legyen egy két alacsonyocsmány komment xD

Emlékeztek amikor régebben a magas-vékony is ugyanezt csinálta??:D az is kiidegelte a GYK Közösséget

2016. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy házibulin ismerkedtünk meg a sráccal, kicsit nyilván iszogattunk is, de csak éppenhogy spiccesek voltunk, nem az az "ereszd el a hajam" jellegű buli volt. Tök jól elbeszélgettünk, meg egész este azt éreztette a srác, hogy tetszem neki. Többször mondott olyat is, hogy legszívesebben most megcsókolna, egyszer majdnem meg is tette, de aztán elhúzódtam, nem akartam első este főleg nem piásan ilyenbe belemenni. Hajnalban már nem indultam haza egyedül, nála maradtam, pár órát együtt aludtunk. Csak alvás volt, semmi több, egyedül a karomat cirógatta elalvás előtt. Még örültem is, hogy nem olyan nyomulós. Aztán reggel szépen hazamentem, míg aludt.

Erre másnap közölte, hogy nem akar bunkó lenni, de jobb ezt tisztázni, ő nem akar tőlem semmit...

2016. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mikor az X-edik jól sikerült randi, együtt töltött éjszaka után kettő nappal később közölte a srác, hogy egy közös ismerősünkkel volt előző este, és totál szerelmes belé, és tőlem, mint jó baráttól kért tanácsot, hogy miképp mondja el neki...
2016. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Teljesen belevoltam esve a padtársamba még gimibe. Nagy nehezen összeszedtem a bátorságom és bevallottam neki, hogy nagyon tetszik és megkérdeztem eljönne-e velem moziba. (egy olyan filmre, amiről hetek óta áradozott) Nos megkaptam, hogy neki csak az olyan lányok tetszenek, akik maximum a válláig érnek. Kissé magamba zuhantam ettől, mert a srác 190 centi magas volt, én 185 vagyok lány létemre, és az osztályban rajtam kívül az összes csaj 170 alatt volt... és sajnos ezt a túl magas vagyok lánynak visszautasítást már nem egyszer megkaptam.
2016. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem eddig csupán kétszer utasítottak vissza, de egyik sem volt olyan húde megalázó számomra. Az sokkal megalázóbb volt nekem, amikor én utasítottam vissza valakit. Tizenéves voltam, amikor egy kopaszodó pasas odajött hozzám, hogy fiataloknak szervez egy klubbot és engem érdekelne-e? Azért azon gondolkodtam közben, hogy vajon hány éves lehet ekkora pocakkal és ilyen öregesen. Annyira megijedtem, de komolyan! Mondtam neki, hogy hagyjon engem békén, erre elkezdett győzkődni és elkapta a karomat. Ráüvöltöttem, hogy mostmár aztán elég és ne merészeljen zaklatni engem. Kb. futólépésben haladtam az iskoláig.

Szerintem ez volt a legmegalázóbb számomra. Nekem jobban égett a bőr a képemről, mint a pasasnak, mert egész odáig senki nem tudott úgy kihozni a sodromból.

2016. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!