Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakit visszautasítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit visszautasítotok lányok, akit előtte nem ismertetek, akkor bejelölitek Facebookon? Ha igen, akkor minek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, miért tenném? ha nem is ismerem és semmit se akarok tőle, nem jelölöm be
2016. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ezt, f*ck logic.
2016. jan. 13. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem és nem akarok tőle semmit, nem jelölöm be. Nyilván ha olyan ember jelöl be, akit ismerek, nem feltételezek egyéb szándékot, így visszajelölöm, ha színt vall és az nem kölcsönös, attól még nem kell az ismeretséget törölni, én legalábbis nem szoktam, csak abban az esetben, ha valaki nagyon kiveri a biztosítékot a viselkedésével, ha a másik fél törölni akarja az ismeretséget, természetesen megteheti.
2016. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
# 2: Úgy értem, hogyha nem ismertétek egymást és nem a srác jelölt be előbb.
2016. jan. 13. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat nem csinálok, ha bejelölök valakit, azt azért teszem, mert ismerem valahonnan, vagy van valami üzleti ügyünk, és fel akarom gyorsítani. :-)
2016. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányoktól erre nem fogsz őszinte választ kapni. Azért jelölt be, hogy teperj nála, lájkold a dolgait, bókolj neki. Persze ettől még ugyanúgy nem akar tőled semmit, de az egóját hizlalja, és az ismerősei előtt népszerűbbnek tűnik.
2016. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!