Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lány egyértelmű visszautasítás után is keresi a társaságom és pozitív jeleket küld?

Figyelt kérdés
Sokáig flörtölgettünk egymással , de randihívást is visszautasított majd ezután értelemszerűen viszakoztam de ő újra kereste a társaságom kis idő múlva . Újra ment az udvarlás , majd derült égből elhidegülés és jelezte hogy aranyosnak tart de nem akarja hogy úgy tűnjön játszik velem és megemlítette hogy nincs fiú-lány barátság szerinte. Ezután már tényleg visszavonulót fújtam , látványosan kerültem de 1 hét után megint újra indította a flörtölgetést habár valahogy fagyosabb a légkör de kezdünk bele melegedni újra csak már nem akarok tényleg belemenni , de egyszerűen nem tudok neki nem válaszolni és ignorálni mert még valahogy bele vagyok esve . Mi lehet a szándéka ? 20/f 20/l

2016. máj. 20. 22:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Kedves 8-as és 9-es versenyző! Ugyan meséljétek már el tisztességben megőszült fejemnek, hogy hogyan kellene a csajnak viselkednie? Mi az, hogy játszik? Azért, mert nem borul egyből az árokba, ha meglát? Nyilván ő is ember, igaz? És mint ilyen, a boldogságot keresi. 20 évesen éppoly keveset tud az életről, mint ti, (ráadásul sokkal több vesztenivalója van, mint nektek) akkor miért várjátok el, hogy azonnal tudjon dönteni? Nektek van kedvenc kajátok? Hogyan lett a kedvencetek? Úgy, hogy nem is ettetek mást, vagy az eddig kóstoltakból ez jött be leginkább? Nyilván az utóbbi történt. No, a csaj még a kóstolgatásnál tart, és nem fog leszopni csak azért, mert neked ő tetszik. Azért neked is tenned kell.
2016. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a lány úgy " kóstolgat " ha már itt tartunk hogy először eszik egy kis tésztát mondjuk amire azt mondja hogy fúj ez nagyon nem ízlik . Aztán mégis eszi tovább , erre megkérdezik tőle hogy na mi van mégis ízlik ? Nem , nem ízlik a tészta . Erre néhány percig nem eszi a tésztát majd tovább fogyasztja mire megkérdik tőle újra hogy milyen a tészta ? Azt mondja szar íze van , nem tetszik neki de azért eszi tovább érthetetlen módon . Egyébként semmi olyan nem még kéne tőle hogy leszopjon (nem is olyan lány) , komoly kapcsolatot szeretnék vele de nem sok esély van rá , mert a tettei meg a szavai nincsenek szinkronban .
2016. máj. 24. 10:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem akar teged Igazan.
2016. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11:


Ha akar a sráctól valami romantikusat/szexuálisat, akkor keresse a társaságát.


Ha nem akar tőle ilyeneket, akkor ne keresse a társaságát.

2016. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az állapotot úgy hívják: FriendZone
2016. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd egy kicsit. Legyél vele ridegebb, "igen, nem, talán" válaszokkal. Ne írj neki csak ha ő ír rád és kérdez. Ennyi. Előbb-utóbb rájön hogy hoppá elfog menni a hajó, vagy kotrok utána, vagy hagyom a fenébe. Ez az egyik ötletem.

A másik hogy nagyon nyomulj rá, vannak csajok akik azt szeretik ha egy férfi úgy férfi ha nagyon rámenős, a másik véglet hogy akik azt szerik ha ők kűzdhetnek egy pasiért. Hajrá!! :)

2016. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!