Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valakit nagyon megkedvelek és úgy érzem ezt ő is viszonozza, majd amikor tök őszintén ezt elmondom neki, akkor ő kihátrál ebből?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valamit én ronthatok el és mindig magamba keresem a hibát. Kicsit defektesnek érzem magam emiatt vagy éppen szerencsétlennek, hogy miért kapom mindig a pofonokat ezen a téren az élettől. Már félek, hogy a következő akivel alakulna valami így végződik és lelkileg már egyre nehezebben viselem. Minek nyíljak meg, miért maradjak továbbra is pozitív? Miért küzdjek másért ha ők értem nem?

Kezdem feleslegesnek érezni magam.


28N


2022. jún. 19. 23:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%

Leírnád, hogy milyen viszonyban vagy az illetőkkel, és mit mondasz el tök őszintén?

Ha teszem azt egy szimpatikus kollégát lerohansz azzal, hogy halálosan szereted, és csak tőle kel fel a nap, akkor nyilván futva menekül! Eleve az, hogy te valakiért küzdeni akarsz, az azt feltételezi, hogy görcsös vagy, és rosszul közelítesz.

2022. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Magát a szituációt írd le az utóbbinál, abból többet értünk.
2022. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%

Sokan nem akarnak kapcsolatot, elköteleződést, csak jó flörtölgetni, jó érzés hogy megy egy kis kavargatás.


Lehet az is, hogy túl hamar adod elő, azt mondod még csak alakul és akkor okádod le ezzel. Nyilvánvalóan akkor még nála nem alakult ki az, ami nálad igen. Valószínűleg túl hamar beleéled magad, túl hamar kötődsz és engedsz mélyebb érzelmeket, ami taszító tud lenni.

2022. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja amúgy, van aki tök jól fogadja az ilyesmit..
2022. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%

Mi történt konkrétan?


Nem lehet, hogy túl korai volt ez a kirohanásod?


Egy férfi számára ugyanúgy ijesztő lehet egy olyan nő aki túl korán beszél olyan dolgokról, hogy ő mit érez és mit szeretne stb.. hogy érthető is legyen a dolog arra gondoljatok amikor egy férfi olyanokkal dobálózik 1-2 hét után, hogy ő már nagyon szerelmes és ilyen csodálatos nőt még soha nem látott. Ez fordítva is ijesztő lehet, ha ezt csinálta a kérdező. De én lehet félre értem.



Mindenesetre feladni ne ad fel a dolgot csak ne keseregj és görcsösen állj az egész ismerkedéshez.

2022. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én több év után rohantam ki az érzéseimmel, az ugyanolyan ijesztő volt a másikra nézve. Szerintem egyszerűen az van, hogy csak egyikőtök van a flow-ban és ilyenkor a másik hátrébb lép vagy nem tud vele mit kezdeni. Sajnos én se bírom ki, hogy ne verbalizáljam az érzéseimet. Franc se tudja mikor jó az alkalom és kinél. Abban biztos vagyok, hogy akinek fontos vagy, az nem kifogásokat fog keresni, hanem megtalál.
2022. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy korai lett volna, több hónap telt el, mire bennem is tudatosult, hogy kedvelem őt, mint embert (nem elvakult szerelemmel) hanem ez a kezdetleges módon. És nem mondtam ki ténylegesen bár biztos sejtette, hogy mire akarok célozni. Nem hiszem, hogy ezen a legutóbbi eseten lehetne javítani. Ha ő ezt nem érzi az elején, akkor ott el is csúszott a dolog. Nem hinném, hogy ez áttudna alakulni benne. 😕
2022. jún. 20. 00:46
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mondta hogy nem érezte?
2022. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem a kiszemelt mennyi idős?
2022. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!