Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a 30-40 éves nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30-40 éves nők, akik még mindig a nagy Ő-t keresik, persze mindezt otthonról, úgy hogy közben a nettó 500 ezres fizut,saját lakást kocsit elvárják,tisztában vannak azzal hogy hátralévő életükben is egyedül fognak élni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 13:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%

Miért maradnának?


Anyám 60 évesen házasodott újra, egy nála 8 évvel fiatalabb, jómódú fickóhoz. Mindkettőjük megdolgozott azért, hogy ne valami csupaszvalagú ork jusson nekik. Nem jártak el ismerkedni, munka kapcsán ismerkedtek meg.


Aki nekem ezek után azt mondja, hogy 30-40 évesen nem lehet méltó párt találni, az egy idióta.


Mielőtt beugatsz, engem nem érint a 30-as társkeresés, egyrészt mert nem vagyok még 30, másrészt nem vagyok szingli.


Csak gondoltam szólok, hogy aki azt hiszi, 30asként olyan nehéz a párkeresés, az szimplán életképtelen.

2022. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

Ma már kb. az ötödik ilyen kérdés.

Szimpla provokáció egy incel hülyegyerektől, aki erre veri, mert másra nem tudja.

2022. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Első kérdésem.

Társkeresőkön figyeltem meg, hogy a sok száz lány akivel beszéltem, javarészt otthon élt, és onnan várta a megváltást.

még randik előtt előjött, mit dolgozol, kb hogy tudsz ebből megélni, mennyit keresel, hol laksz?

2022. jún. 18. 13:57
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
A megfigyeleseid nem ernek semmit. Egy mikrokozosseget kovetsz. A valo vilag nem a bekamerazott kukkolos musor.
2022. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%

Pedig jó a kérdés. Nekem is van ilyen csaj ismerősöm. Jóval idősebb nálam. 5 éve kavartunk amikor még harmincas volt. Sosem felejtem el hogy leszólta a 1,5 szobás újépítésű társasházi pesti albérletemet hogy milyen kicsi. Azóta is otthon él, a bátyjával közös a szobája.

De több ilyen 40 feletti nőt ismerek akik még az anyjukkal élnek. És annyira tévképzeteik vannak... 19 éves műmájer srácokra csorgatják. Életükben egyszer kúrta meg őket ilyen, azóta ezt kergetik. Még 45 évesen is...

Ja, harmincas is van akinek az anyja is az anyjánál lakik. Ő meg az anyja melletti szobában!

Úgyhogy nem csak olyan az élet amilyennek az itteni álszent válaszolók beállítják!

2022. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

5-ös!

beszéltem sok ilyennel.

meg mikor találkoztunk azt akkor derült ki 40 éves totál otthon, még sosem élt külön, de olyan pasit keres,akivel külön tudna költözni.

Elsőnek el sem akartam hinni.

eltudom én is képzelni, hogy sok ilyen nő meg osztja az észt utána.

2022. jún. 18. 14:15
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Annyian lenézik a 30 40 eseket nem csoda hogy olyeneket is szórnak kifelé élből.
2022. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A 30 40-eseknek sokkal tobbmindenkit kell elutasitaniuk helyből, mert ilyen lenéző emberek vannak feléjük.

Az ilyenek inkább állitsák be a korosztalyszűrőt es hagyják békén a 30 felettieket.

2022. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen 30-40-es nők már rég rájöttek, hogy férfiak mennyit érnek. És csak szexre illetve szórskozásra "használják" őket(nyílván közös megegyezéssel). Legalábbis magamból kiindulva.
2022. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
12%
Nettó 500ezres fizu, lakás, autó ez max a proli gyári melósoknak luxus, már ne is haragudj meg. Ezek nőknél is alap dolgok. Én pl.nettó 700-at keresek. Kocsim már 22 évesen volt, lakásom szintén megvan. Ezeknek mindenkinél alapnak kéne hogy legyenek, egy szexpartnernél is.
2022. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!