Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egyedül kell le élnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyedül kell le élnem az életem?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok (férfi). Nem igazán járok szórakozó helyekre. Próbálom ezeket a társkereső appokat és hát ott sem kellek senkinek. Kezdem elveszteni a hitem.

2022. jún. 14. 01:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Ha nem kellesz senkinek vagy csak olyannak, akit a hátad közepére sem kívánsz, akkor... Végül is nem "kell", mert bármikor dönthetsz úgy is, hogy vége.

Egyébként fura, hogy csak mostanra jutottál el a felismerésig. Én is 31 éves vagyok, nő, és már tizenévesen egyértelművé vált ez számomra. Persze attól még baromira frusztrál a mai napig, nem vagyok olyan beállítottságú, aki ezt békésen el tudná fogadni.

2022. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyedül rajtad múlik, nem mi döntjük el.
2022. jún. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Azt ugye tudod, hogy a saját szinteden neked is lehet nőd. Ha online nem megy, akkor az csak annyit jelent, hogy nem vagy extrém jóképű. Online dating platformokon még az átlagos kinézetű férfiak is kínlódnak. Szánalmas, de ez van, nők totál meghülyülnek online... Nemzetközi konszenzus is ez. Offline a saját szinteden vagy alatta tudsz találni nőt, amennyit csak akarsz.
2022. jún. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Igen.

A kutyának se kellesz.

Törődj bele!

2022. jún. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi a helyzet a való életben? Milyen a szociális életed, mit csinálsz szabadidődben?
2022. jún. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ez hülyeség, én se vagyok jóképű mégis találtam barátnőt tinderen. Annyit mondott hogy egy régi tanárára emlékeztettem ezért szimpi voltam neki.
2022. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Talán ha meg tanulnál helyesen írni, akkor több esélyed lenne. Mert ha kimondod azt, hogy "leélnem" akkor az szerinted két szó? Az ilyen alap helyesírási hibák után sikítva menekülnek a nők . Tudod, nem kellene mindent elhinni, amit a telefonod felkínál. Pont az igekötős igéket meg eleve rosszul adja be
2022. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Én is 31éves vagyok ráadásul túlsúlyos és meg kancsi is. Mégis találtam egy nagyon szép lányt 175centi és 55kiló. Mindenki azthiszi,hogy a testvérem, mert túl jól nez ki,hogy a párom legyen.

Szóval ne add fel. Csak határozott legyél és ne online kinlódj. Kezdj szociális életet élni.

2022. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelhető.

Én Nálad plusz 10+,és egyedül vagyok évek óta, pedig nem gondolnám, hogy gáz lennék nagyon.

Biztosan "velünk" van a bibi, ki tudja, majd lesz valahogy, lehet magányos farkas típusok vagyunk, csak nem tudjuk. 😆

2022. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Aki szarul nézz ki és vagy csóró annak ott vannak a dagi nők!


Problem solved

2022. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!