Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül leszek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül leszek így?

Figyelt kérdés

Elmúltam harminc és nulla közöm volt eddig a nőkhöz. Valami betegség miatt dagadt vagyok és ezért fiatalabb koromban nem is kerestem a lehetőséget a nők megismerésére. Azon voltam hogy úgyse kellek majd a nekem tetsző típusnak. Később már próbálkoztam de csak neten. Eredmény a nagy semmi. Telnek az évek és egyre inkább azt érzem hogy nekem így fog elmenni az életem.


Önbizalomhiányomnak egyetlen oka a túlsúly, amit minden erőfeszítés ellenére nem tudok leküzdeni.


2022. jún. 15. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficit. Nincs olyan, hogy nem tud valaki lefogyni. A biológia törvényeivel ellentmondana.
2022. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pedig van.


Ritka keveset eszem. És folyamatosan mozgok.

2022. jún. 15. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Manapság tök átlagos, nem ronda, nem elhízott, de nem is túl jóképű férfiként is simán lehet, hogy valaki örökre egyedül marad.

Szóval törődj bele...

Mondanám, hogy keress egy kövér lányt magadnak, de a kövér nők is könnyen találnak normális kinézetű férfit, szóval minek legyenek veled?

2022. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jobb lenne nem a neten ismerkedni. Nincs esetleg olyan hobbid, amivel emberek közé, társaságba is tudsz menni?
2022. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lenne! De nem megyek mert ilyen testalkattal nem szeretek emberek közt mutatkozni.
2022. jún. 15. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"Valami betegség miatt dagadt vagyok"


Ezen a mondatrészen van a hangsúly!

Ezek szerint NEM tudod hogy mi a bajod? Ki kellene vizsgáltatnod magad. Teljes vérkép, pajzsmirigy funkciók, inzulinrezisztencia, cukorbetegség stb., esetleg hormonvizsgálat területén keresgélni. Ha már ki tudnak zárni minden betegséget akkor lehet azt mondani, hogy ilyen géneket örököltél és nehezen tudsz fogyni.

És nem szabad keveset enni, mert raktározni kezd a szervezeted. A szénhidrátokat (cukrok, burgonya, fehér lisztes kaják, tésztákból a fehér lisztes stb) kell drasztikusan lecsökkenteni (napi 160g-ra). Nincs több csoki, gumicukor, cukros üdítő, fehér kenyér, péksütik stb. Én ezt be tudom tartani mert megszoktam, igaz én soha nem voltam kövér. Minden csak megszokás kérdése. Életmódot kell váltani.

Lehet hogy, pl pajzsmirigy alulműködésed van, amire gyógyszert kellene szedned, de te meg nem tudsz róla. Így akkor hiába is akarnál fogyni, nem fog menni. Ezért fontos a teljes kivizsgálás. Orvos kellene és dietetikus.

Én a helyedben inkább előbb ezzel foglalkoznék és majd később a barátnő témával. Ha a súlyod csökken, akkor lelkileg is jobban fogod érezni magad.

2022. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

"És nem szabad keveset enni, mert raktározni kezd a szervezeted.":


Én dokumentáltam a saját fogyásomat és ez igaz. Éhezéssel fogyni az első pár héten könnyű, utána viszont nagyon megnehezedik. A jelenségre mondjuk én úgy reagáltam, hogy még kevesebbet ettem és működött.


Azt nem gondoltam viszont végig, hogy miért is lettem kövér, miért ettem édességeket... Mert nem kellettem a nőknek soványan korábban se, így az édesség és a gyorsételek felé fordultam (most se kellek).

2022. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Mit tudsz a betegségedről? Ez a "valami" betegség úgy hangzik, mintha te sem tudnád pontosan. Kivizsgáláson, orvosnál voltál már? Hátha van valami megoldás. Ha teheted magánorvoshoz menj. Lehet valami speciálisan összeállított, személyreszabott étrend kell csak. Az hogy mozogz is és tényleg próbálsz tenni a túlsúly ellen az nagyon jó...kérj segítséget orvostól, akár egy személyi edző/táplálkozási tanácsadótól stb.
2022. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy ha elfogyasztasz 2000 kcal táplálékot, abból a szervezeted nem tud 2100 kcal-nak megfelelő zsírt lerakni. Továbbá élsz, lélegzel, ver a szíved, működnek a sejtjeid, a veséd, a májad, stb. Tehát égetsz kalóriákat. Elképzelhető, hogy a szervezeted arányaiban többet raktároz, mint amennyit másnak, de a puszta léted igazolja, hogy energiát használsz fel, ami nem tud a semmiből jönni. De mindegy, tegyük ezt félre. Ha úgy is van, ahogy mondod, hogy biológiailag képtelen vagy lefogyni, edzeni akkor is tudsz. A kondiban rendszeresen látok pocakos, de vállas és izmos férfiakat, akik arányosabban, férfiasabban néznek ki.


Utána tedd rendbe az életedet, először is vizsgáld meg magad őszintén, hogy fejben rendben vagy-e, mert ha nem, akkor onnan kell kezdeni; egy terápiával, legalább fél-egy év, mire látszanak az eredmények. Ha fejben kezdesz rendbe jönni (ebben majd segít az edzőterem is), akkor nézd meg a testedet, tudsz-e ápoltabb lenni, normálisan öltözködsz-e, igényes vagy-e a fogaidra, bőrödre, körmeidre, szőrzetedre. Vegyél egy normális nadrágot, inget, övet, mellényt vagy kardigánt, kabátot, stb. ha szemüveges vagy, akkor egy olyan szemüveget, ami jól áll, ha szeretnél egy igényes órát is, akkor azt. Következő körben rakd rendbe az emberi kapcsolataidat. Nézd meg, hogy a környezetedben valójában ki és hogyan viselkedik veled, és ez milyen hatással van rád. A toxikus kapcsolataidat engedd el, nyiss helyet az újnak. Próbálj meg normálisan viselkedni ismeretlenekkel, csinálj valami önkéntes munkát vagy fogj egy zsákot és szedd össze a szemetet az út mellett. Amikor ez megvolt, akkor kezdj el kapcsolódni emberekhez. Menj el sportolni; még a kövér emberek is tudnak pl teniszezni. A közösségi / önkéntes munkában is tök jó embereket lehet megismerni. Ha van hobbid, ami esetleg nullánál több nőt vonz, az sem ártalmas, bár csak ezért ne csinálj valamit, mert nők is csinálják (pl ha nem szeretsz táncolni, nem kell). És végül ott a munka, a karrier, azt sem szabad elfelejteni, bár véleményem szerint messze nem a legfontosabb a boldogsághoz.


Na, ez úgy 3-5 év életprogramja :) Sok sikert!

2022. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásod miatt maradsz egyedül, hány kövér ember él boldog kapcsolatban, légy vidám járj emberek közé, ilyen vagy ez van.

A bátyám 100kg felett volt 9 éves kora óta van felesége gyereke 150-160kg volt az átlag súlya na jó mikor összejöttek 120 kb.

2022. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!