Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha 25 éves koromig már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha 25 éves koromig már egyedül maradtam, akkor ezután is egyedül leszek örökre?

Figyelt kérdés
Eddig csak randiztam fiúkkal, és amiatt mert még nem jártam senkivel még szűz is vagyok, amiatt szégyenlem is magam, de ez így jött össze.
2016. jún. 17. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egyedül maradni, de legyél nyitott és irmerkedj bátran.
2016. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak siránkozol, akkor igen.

Mondjuk talán tegyél ellene!

2016. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy nyitottabb ember akinek van önbizalma, még ha nem is szép, könnyebben tud ismerkedni. Nálam ez nem így van.
2016. jún. 17. 10:23
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Egy cipőben járunk kedves kérdező.

Sajnos segíteni nem tudok, de nem vagy egyedül a problémával.

2016. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De én alapjáraton nem értem, hogy miért kéne szégyellni a szüzességet.

Ez nem a tinik divatja, hogy "úristen 15 éves vagyok és még szűz, gyorsan találnom kell valakit, aki elveszi"...?

Azt hinné az ember, hogy aki 20 fölött van, annak kezd megjönni az esze.

Meg egyébként is, úgy csináltok mintha holnapután meghalnátok!

2016. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyedül fogsz meghalni ,igen
2016. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha netán most lenne párod, aki napi 3x megdugna, az se jelentené azt, hogy nem egyedül halál meg.


Amúgy meg, mindenki egyedül hal megy. Egyedül jövünk a világra és egyedül is távozunk innen.

2016. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtted az élet még.
2016. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!