Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy barátommal bulizni. Ő el ment csajozni. Én meg egyedül maradtam a pultnál. Egyedül iszogattam. Nem mertem oda menni egy csajhoz se. Elég gáz ha ilyen nyuszi vagyok? Mit kéne tennem ki készít tisztára.27f

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
eléggé az! szedd össze magad, ha nem probálod meg nem lesz csajod
2015. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, én csak néztem a haveromat, és röhögtem rajta:D Aztán bementem táncolni egyedül, és hamar rám akadt egy csaj..:D Csak táncolj, menj közel a lányokhoz táncolva, ha elküldenek ez van, úgyse fognak emlékezni rád 20 perc múlva, ha nem ismernek..:D Aztán ki tudja, lehet kapsz egy lapdancet:D
2015. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok táncolni
2015. nov. 1. 12:24
 4/17 anonim ***** válasza:
rugózz a lábaddal, a kezedet meg emeld fel és azokkal is rugózz, majdnem ennyi..:D Kis gyakorlás és már ki is alakul a stílusod.. Ez a discodance manapság;D
2015. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
talán menne elég röhejes lennék.Nem merek közeledni a nőkhöz.Akár hányszor meg próbáltam mindig görcsbe volt a gyomrom.Inkább meg hátráltam.
2015. nov. 1. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Idd le magad, és gyakorolj úgy, előbb utóbb anélkül is fog menni..
2015. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
volt bennem pia rendesen.Miért lehetek ilyen nyuszi?
2015. nov. 1. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egy ördögi kör, mert ha leiszod magad lesz önbizalmad, de a csajok a szórakozóhelyeken egy másodperc alatt kiszűrik a részeg próbálkozókat és egyből offolják őket. Szóval amikor reggel felkelsz másnaposan és visszaemlékezel mi történt, akkor az fog eszedbe jutni, hogy mindenki leszart és elküldött a francba, emiatt még kisebb lesz legközelebb az önbizalmad és még jobban le kell innod magad, hogy próbálkozni merj.
2015. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem volt elég benned:D Azért vagy ilyen nyuszi benne, mert nincs tapasztalatod, amit csak tapasztalattal lehet kiküszöbölni.. Tehát nyomatni kell, és kész!;D
2015. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8-as részben egyetértek veled, de az nekem mérhetetlen önbzalmat adna nyusziként, ha odamennék 10 lányhoz, mert tudnám, hogy akkor odamertem menni hozzájuk, akkor ez máshogy is összejöhet más körülmények között.. Tudnám, hogy nem vagy reménytelen, és nem vagyok feltétlenül nyuszi sem.. Tudnám, hogy képes vagyok rá..:D
2015. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!