Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem egy barátommal bulizni. Ő el ment csajozni. Én meg egyedül maradtam a pultnál. Egyedül iszogattam. Nem mertem oda menni egy csajhoz se. Elég gáz ha ilyen nyuszi vagyok? Mit kéne tennem ki készít tisztára.27f

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vagyok*
2015. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De hogyan legyen tapasztalat ha nem merek oda menni senkihez.Nem tudok mit mondani
2015. nov. 1. 12:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te még nem ittad le magad egyszer se komolyabban.. Hidd el én a haverjaimmal alig mertem beszélni, de egy egy hetes kiránduláson én voltam 100 ember középpontjában eléggé gyakran, amikor komolyan berúgtam.. Majdnem fel is szedtem egy csajt részegen, úgy hogy alig beszéltem vele.. Persze mikor kijózanodtam, egyből belém fúrodott az az érzés, hogy mi a szart csináltam, és hogy az a dögös csajszi sose lesz az enyém.. Pedig belém volt zúgva szó szerint, amikor részegen önfeledten adtam önmagam.. Másnap meg kerültem, meg ilyenek, és így idő után kicsit kiábrándult belőlem.. Allan Pease testbeszéd c. könyvét olvasd el, nagyon hatásos.. A szavak amik elhagyják a szádat 7%-ban érnek valamit ahhoz hogy lenyűgözz valakit, a többi az az, hogy milyen hangon mondod a dolgot, illetve a testbeszéded.. Ebből is a nagyobb része a testbeszéd, közel 70%..
2015. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Anno én is megjártam hasonló szituációkat, szerencsére "viszonylag" fiatalon sikerült túllépnem ezen a gátláson.


Egyrészt azt tudnám javasolni, hogy ha nem is tudsz táncolni, akkor is megpróbálhatod. Eleinte olyan lesz a mozgásod, mint egy berozsdásodott birodalmi lépegetőnek, de szépen lassan ráérez az ember. Meg amúgy sem az a lényeg, hogy te legyél a következő Michael Flatley, pusztán az, hogy érezd jól magad. Ezen például segíthet egy jobb társaság, ami nem egy "haverodból" áll, aki otthagy egyedül szenvedni, amíg ő jól érzi magát.


A másik lehetőség meg az, hogyha hanyagolod az ilyen helyeket. Például utcán perceken belül le lehet szervezni egy találkozót, csak annyi a dolgod, hogy odamész egy szimpatikus lányhoz és megmondod neki, hogy megláttad, megtetszett és ha ő is benne van, nagyon szívesen meginnál vele egy teát vagy kávét vagy akármit.

2015. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
olvastam
2015. nov. 1. 12:55
 16/17 aladar12 ***** válasza:
ilyennél szerintem azt kellett volna, hogy mész haveroddal és több csajt kerestek, együtt mentek oda stb.
2015. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hívott hogy menjek vele de elég nyuszi vagyok.Ha közeledni kell egy nőhöz
2015. nov. 1. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!