Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a összeg ami elvárható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a összeg ami elvárható?

Figyelt kérdés

Viszonylag jól kereső nő vagyok (610 e)! Partner kapcsán nekem az volt az elvárásom hogy a férfi tudja ugyan azt hozni amit én. De vagy 3 éve nincs ez miatt partnerem és legtöbbször felháborodás is van! Hogy szerintük 300- 350 ezer az átlag magyar ember keresete és én lehetetlent várok el!


Szerintetek a helyzetemben mi a reális elvárás?


2022. jún. 8. 15:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%

Te is tisztában vagy vele hogy extrán sokat keresel, jó neked. Viszont akkor extrán sokat kereső pasit kéne fogni, ami tényleg szűkít. Nyilván így egyedül maradsz.


És őszintén, hamarabb é3dekel hogy hlgy csókol, milyen a szex és néha meglep e kedvességekkel mitnhogy mennyit keres és kell e egy nappal tobbet keresnem nyaralásra picit olcsóbb szállást

2022. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%
Minek kell elmondani mennyit keresel? 300at bevallasz max és kész. A fele fizud legalább vita nélkül félre tudod lakni.
2022. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Rakni*
2022. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%
Hova tűntek most azok, akik havi milliókat keresnek nettóban?
2022. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%
Fèrfiak úgy csinálják amikor jóval többet keresnek a nőnèl, hogy minden házi munkát rátolnak otthon, hiszen ők fizetnek mindent. Te is megteheteted ezt gondolom, ìgy mindketten jól jártok.
2022. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen emberre mondják, hogy mélységesen szánalmas és megérdemli heyzetét...vegyél gumipasit akkumulátorral, az való számodra;)
2022. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress pasit a szakmádban. Ha 610 ezret kapsz csak van annyi sütnivalód, hogy rájöjj a megoldásra.
2022. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert nálad randin alap kérdés hogy megkérdezed a másik jövedelmi helyzetét és havi fizetését?

Ha nálam így kezdenének randin nem sokat gondolkodnék a további találkozókon..

2022. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
28-Én ott fel is állnék, hogy jaj, bekapcsolva hagytam otthon a vasalóm, és lépnék.
2022. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam kérdezni, amit a 28-as, hogy ez az első kérdésed randin? Én elég sokára szoktam eljutni odáig, hogy a jövedelmi helyzetről beszélgessünk. A foglalkozását tudom, aztán abból úgy nagyjából be lehet lőni, hogy mennyit keres.

Én soha nem a pénztárcát néztem. De mivel nekem diplomám van, ezért elvártam minimum az érettségit, és azt, hogy értelmesen el lehessen vele beszélgetni. Már ezzel magasra tettem a lécet, a legtöbb férfivel valóban nem lehet a Háború és békéről beszélgetni.

Bár ha a fizetést nézném, akkor pl. egy kőműves elég jó parti lehetne.

Egyébként én értelek, csak bántóan tetted fel a kérdést. Egy állatorvos, egy szakápoló, egy kezdő orvos nem keresnek többet, és attól még értékes emberek. De tény és való, hogy minél műveltebb és minél jobban keres egy nő, annál nehezebb neki partnert találni. Vagy lejjebb adja, vagy egyedül marad, mert nincs méltó pár. Vagy húsz évesen meg kell találni a nagy őt, és akkor együtt másztok a szamárlétrán.

2022. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!