Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi most az átlagkereset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi most az átlagkereset ami elvárható a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azért tartozik ide a kérdés mert úgy látszik ez befolyásolja a társkeresést! Én 210 ezerért dolgozom. 2 szakmával és érettségivel rendelkezem. Tudom ez a mai világban proli- alulképzett emberre utal. Ma már minden fiatal egyetemre jár. Ez jó dolog de most nem is ez a lényeg! Szóval azért nem vagyok egy életképtelen típus, de nem jelentkeznek a jobb állásajánlatokkal. Sehol nem lehet nagyon úgy 250 nél többet kapni melósként. Kivétel a Kőműves stb de nem ilyen szakmáim vannak. Van egy nagy szakadék a bérek közt. Mert pl egy cégnél , gyárakban úgy kb mindenhol az van hogy melós 200 e, iroda - vezetőség 400 minimum és persze feljebb a pozíciótól függően.


Azt akartam kihozni ebből az egészből hogy a való életben és pl itt az oldalon is egyaránt azt kapja meg az ember, hogy akarsz így csajozni ? Családot alapítani? És simán oda mondják a hölgyek is hogy neki 5-800 ezer Ft-ot kereső férfi az alap (persze mert nekik az alap már az aki egy vezető valaki vagy egy vállakozó ) nem egy hétköznapi ember. 😆🤨


2022. márc. 15. 08:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy ennyit keresel, hanem, hogy ezen kattogsz, ez a vezérvonala a kapcsolatépítésnek.
2022. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azért kattogok ezen mert mindehol ezt tapasztalom. És tudom nem tudok változtatni ezen, ami = nem találok partnert. Nekem is vannak érzelmeik és hiányzik a szeretet, szerelem, szex.
2022. márc. 15. 08:25
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

Én egy nagy multinál kezdő mérnökként nettó 300 alatt kezdtem, a többi mérnöktársammal együtt, a melósok meg 2 év után már 300 meg afölött vannak...

Melyik varosban élsz? Kell úgyis az ember :D

2022. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Budapest
2022. márc. 15. 08:28
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Bruttó vagy nettó? Budapesten, avagy az ország más területén? Albérletben, avagy saját lakásban?

Hogyha albérletben, Budapesten az nagyon kevés. Ha egyedül akarod kivenni egy normális méretű lakást (legyen 40 négyzetméter), az máris 120-140e + rezsi. Máris ott jársz, hogy dolgozol, kifizetted a lakhatást, és kajára is alig jut pénz.


Hogyha a lakásod saját és nem Budapesten élsz, akkor alacsonyabbak a költségeid, mondjuk 40e/hó elmegy rezsire, kb 100e kajára, tisztítószer, stb. Hogyha nem mész sehová, nincs semmilyen szenvedélyed, autód, hobbid, barátaid, akkor havonta 50-60e forint megtakarításod marad.


Mit gondolsz, ez a megtakarítás elég, hogy amikor a feleséged gyesen van, fenntartsd belőle a gyereked és az asszonyt?

2022. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

Hát nem tudom! Multinál dolgozom, sima egyszerű irodai dolgozó vagyok, netto 480 at keresek+juttatások! (Diplomám nincs, viszont 3 nyelven beszélek)

És én nem állnék le veled, mert igenis elvárom, hogy legalább annyit keressen meg, mint én! Eleve nem is tudna működni a kapcsolat, ha veled lennék, hiszen az általam szeretett randi programok is kiesnek! Wellnes, mozi, színház, koncertek, utazások, vacsi stb.

3 lehetőségem lenne: 1, lejjebb adok a megszokott életszínvonalamból, 2, otthon maradunk, 3, fizetem a te részedet is! Nyilván egyik sem opció! Abba már bele sem megyek, hogy gyereket sem vállalhatnánk, hiszen ennyi pénzből nem tudnál eltartani abban a 2 évben míg otthon vagyok! Természetesen nem nézlek le, csak én nem állnék le veled! De biztos van olyan, aki ez nem zavar!

2022. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Albérletben lakok. Havi 70 ezer. Van egy kutyám ami költségekkel jár. Hobbim lenne, de nincs pénzem rá. Meg sok a meló. Általában minden túlórát elvállalok… kb szabadidőm sincs. Persze ez változna ha lenne barátnőm. Még az iskolában volt utoljára.. kb 10 éve egyedül vagyok.
2022. márc. 15. 08:37
 8/36 anonim ***** válasza:
52%
napi 70k alatt nem lehet szakembert találni. Az havi 1M felett van.
2022. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én ezt több szempontból közelíteném meg. Ha a fizetés nem rajtad áll, mint pl. állami szektorba, akkor úgymond "oké" a kis bér.

Azonban ha lehet ellene tenni, pl. továbbképezni magad, akkor nem elégednék meg egy minimálbéres munkással.

És persze, tudom, ez felvágósan hangzik és most én vagyok a pénzéhes hülye p&csa, de nekem a tervem hosszútávon a család. És én nem vagyok az a fajta, aki a szülei házában, nyakára és gyedre meg gyesre szül.

Szóval azt mondanám, hogy 250 a minimum.


Ez nem jelenti azt, hogy én nem dolgoznék és nem tennék félre a család érdekében, mert tudom, hogy lesz olyan sikertelen férfi aki rögtön kiforgatja a szavaimat. Csak jó lenne egy minimális közös tőkét kihozni, olyant, amiből nem nyomorba lehet gyereket vállalni.

Szóval kb. átlendültem a pénzéhes p#csából a családcentrikus pénzéhesbe, ha úgy tetszik.


Egyébként a kijelentéseddel vitatkoznék. Lehet, hogy az engem körbevevő környzet okán mondom, de a legtöbb ismerősöm megkeresi a 400-at.

2022. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Jajj megérkezett a dicsekvő #6-os már megint. Igen, neki havi 1M-t keres a pasija, és ezekhez a kérdésekhez mindig beírja a lehúzó válaszait.

Csak tudnám mit keres még mindig itt.

2022. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!