Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi most az átlagkereset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi most az átlagkereset ami elvárható a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azért tartozik ide a kérdés mert úgy látszik ez befolyásolja a társkeresést! Én 210 ezerért dolgozom. 2 szakmával és érettségivel rendelkezem. Tudom ez a mai világban proli- alulképzett emberre utal. Ma már minden fiatal egyetemre jár. Ez jó dolog de most nem is ez a lényeg! Szóval azért nem vagyok egy életképtelen típus, de nem jelentkeznek a jobb állásajánlatokkal. Sehol nem lehet nagyon úgy 250 nél többet kapni melósként. Kivétel a Kőműves stb de nem ilyen szakmáim vannak. Van egy nagy szakadék a bérek közt. Mert pl egy cégnél , gyárakban úgy kb mindenhol az van hogy melós 200 e, iroda - vezetőség 400 minimum és persze feljebb a pozíciótól függően.


Azt akartam kihozni ebből az egészből hogy a való életben és pl itt az oldalon is egyaránt azt kapja meg az ember, hogy akarsz így csajozni ? Családot alapítani? És simán oda mondják a hölgyek is hogy neki 5-800 ezer Ft-ot kereső férfi az alap (persze mert nekik az alap már az aki egy vezető valaki vagy egy vállakozó ) nem egy hétköznapi ember. 😆🤨


2022. márc. 15. 08:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

21

Az anyagi helyzet változhat, egyik napról a másikra is, ezzel tisztában vagyok. De úgy gondolom, hogy aki elötte sikeres tudott lenni, volt egzisztenciája, az könnyebben fog talpra állni egy öt ért csapás után, mint aki elötte se vitte semmire. Tehát itt nem is csak a pénz számít, hanem az, hogy az ember képes-e valamit felépíteni az életében vagy sem. A pénz megléte ennek csak egy velejárója.

32N

2022. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
67%

Valóságban 2-300 ezer.


Gyakorin "Há' minimum 5 milla per óra, mer' én is annyit keccsölök, há' megveszlek kilóra more!" (kis fuxcsörgés hang a háttérben)

2022. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

12

Addig olvastam, hogy kiadom a lakásom. Tehát erre már nem kell költened, hiába a szar fizud. Nem releváns a hozzászólásod.

2022. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
39%
33, ez miért teszi kevésbé relevánssá a válaszom? Talán, ha végig olvastad volna, rájössz, hogy miről és mit írtam.
2022. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

12.


A gond az, hogy nem kapna többet. Max többet gürcölhetne ugyanannyiért, csak arányosan picivel több lenne a bevétel a több munka miatt. A megbízók pedig összemosolyognak "Ekkora idiótát, aki jól is dolgozik és alig kér valamit! Megint spóroltunk 300 ezret, idióta barom, javasoljuk a Margitkáéknak is, ők is spóroljanak!" - utána a szokásos megjátszós "Jajj, maga milyen jó ember, kár, hogy manapság ritka a tisztességes szakember" (akit átverhetnénk és két zsák szarért meg egy hógolyóért elvállalná a munkát)

2022. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35-ös:

A jó szakembert körbeadják. Mint ahogy írtam, nem csak a pénz fizetség, hanem a reklámozás is.

2022. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!