Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi most az átlagkereset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi most az átlagkereset ami elvárható a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Azért tartozik ide a kérdés mert úgy látszik ez befolyásolja a társkeresést! Én 210 ezerért dolgozom. 2 szakmával és érettségivel rendelkezem. Tudom ez a mai világban proli- alulképzett emberre utal. Ma már minden fiatal egyetemre jár. Ez jó dolog de most nem is ez a lényeg! Szóval azért nem vagyok egy életképtelen típus, de nem jelentkeznek a jobb állásajánlatokkal. Sehol nem lehet nagyon úgy 250 nél többet kapni melósként. Kivétel a Kőműves stb de nem ilyen szakmáim vannak. Van egy nagy szakadék a bérek közt. Mert pl egy cégnél , gyárakban úgy kb mindenhol az van hogy melós 200 e, iroda - vezetőség 400 minimum és persze feljebb a pozíciótól függően.


Azt akartam kihozni ebből az egészből hogy a való életben és pl itt az oldalon is egyaránt azt kapja meg az ember, hogy akarsz így csajozni ? Családot alapítani? És simán oda mondják a hölgyek is hogy neki 5-800 ezer Ft-ot kereső férfi az alap (persze mert nekik az alap már az aki egy vezető valaki vagy egy vállakozó ) nem egy hétköznapi ember. 😆🤨


2022. márc. 15. 08:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
24%

Értem én, na de mi lesz ha mondjuk valami balul üt ki és mondjuk nem tud újra elhelyezkedni a munkájában , és csak ideiglenes munkát tud vállalni, jóval kevesebbért.

Akkor ha jól értem, természetesen otthagyod az illetőt mert ugye csökkenne az életszínvonal.

Sajnálom de én nem tudok azonosulni ezzel a világnézettel, hiába van jóval több pénzem , vagy lehetőségem mint a többi embernek, de könyörgöm az csak szaros papír, nem ér semmit, mert az igazi érték mindig az ember, nem a tárgyak, vagy a vagyon.

2022. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
59%
Felőlem kereshetsz milliókat is havonta, ha nem vonzódom hozzád, akkor sosem kellenél.
2022. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
59%
21, ez most kinek szólt?
2022. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

21-es:

Teljesen más, amikor valaki akit szerettünk lebénul, vagy bármi baleset éri (ennek a valószínűsége amúgy is kevés) és amikor valaki egy az egyben keveset keres és nincs ambíciója se.

2022. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Mindenkinek aki hasonló állásponton van :)

Tudom hogy nem vagyok való én ebbe a világba, de sajnos én így gondolom és érzem.

2022. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
34%

Én nem balesetről beszéltem, hanem mondjuk egy válságról, lást ott van most Oroszország.

A tőzsdéket nem nyitják ki lassan 2 hete, mert nincs értelme.

Ugye egy tőzsdeügynök elég jól keres, de ugye most hirtelen nem.

Mivel nem ért máshoz, így csak olyan munkát tud elvállalni aki jóval kevesebbet fizet.

Ugye ezek az emberek mivel nagyon jól keresnek, sokat is költenek,jócskán lejjebb kellesz adni az életszínvonalból.

Ilyenkor szokott az történni hogy mindenki elhagyja az illetőt, feleség, barátok, mindenki.

Szóval igen, van hogy előfordul, nem is annyira nagyon ritkán.

2022. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

26, nagyon más az, ha valaki szarba kerül és ezerrel azon van, hogy kimásszon belőle, ne adj Isten háború lesz az országban és mindenki nagy bajban lesz és teljesen más az, hogy valaki lustaság ól, érdektelenségből, azért, mert így pont jó neki, megragad egy szinten, ami lényegesen a te szinted alatt van. Előbbi eset bárkivel meg eshet és szerintem, ha jól kezelik, tehát egyik fél se lesz depressziós, nem egymást okolják a helyzetért, akkor még jól is elsülhet. Páromnak komoly anyagi hullámvölgyei voltak az évek alatt, de bebizonyította, hogy egyrészt mindig megoldja valahogy, hogy ne kerüljön a padlóra, másrészt jól kezeli az ilyen vészhelyzeteket érzelmileg is. Szóval, csak még biztosabb vagyok a döntésemben.

Ha viszont valaki eleve nem is vágyik magasabb életszínvonalra, akkor miért rendezkednél be egy életre annál szegényebb körülmények közé, mint amit megszoktál, amit el tudsz egyedül érni?

Az egyik egy tőlünk független baj, ami idővel megoldódik, ha mindkét fél küzd érte, utóbbi pedig egy állandó állapot, amit nem mellesleg a komoly világnézet és igény beli különbségek indukálnak.

Komolyan nem látod a különbséget?

2022. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
58%

Természetesen látom a különbséget, és ezért javaslom minden embernek hogy csinálja azt amit szeret és próbálja megtalálni azt a férfit, vagy nőt aki hasonlóan gondolkodik.

Magyarán mindenki próbáljon a maga szintjén lévő emberekkel kapcsolatot kialakítani, mert akkor nem lesz hosszútávon konfliktus vagy probléma belőle.

Neked is szíved joga olyan fizetéssel és egzisztenciával rendelkező férfival lenni akivel szeretnél, aztán majd az idő eldönti hogy jól döntöttél-e vagy sem :)

2022. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%

"Szükség van ebben az országban minden munkára, a takarítótól kezdve a kukásig, vagy a betanított operátorig, mert ha ők nincsenek, akkor káosz lenne."


Ezt bem vitatja senki! De én inkább mégis egy mérnököt választottam férjemnek

2022. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben akkor végképp nem értem, mire írtad a korábbiakat. Itt egyik hozzászólásban se jelent meg az problémaként, ha út közben csappan meg az illető bevétele, valamilyen aktuális probléma miatt. Te viszont ezen a vonalon indítottál vitát.

Tehát, az első hozzászólás kinek ment és mire reagáltál pontosan?

2022. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!