Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a összeg ami elvárható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a összeg ami elvárható?

Figyelt kérdés

Viszonylag jól kereső nő vagyok (610 e)! Partner kapcsán nekem az volt az elvárásom hogy a férfi tudja ugyan azt hozni amit én. De vagy 3 éve nincs ez miatt partnerem és legtöbbször felháborodás is van! Hogy szerintük 300- 350 ezer az átlag magyar ember keresete és én lehetetlent várok el!


Szerintetek a helyzetemben mi a reális elvárás?


2022. jún. 8. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az, hogy élj boldogan a pénzeddel, és hagyd a pasikat a normális nőknek.

(Ha nő lennél, de sajnos az a pasi vagy, akinek hobbija, hogy nők nevében ír ki kérdést.)

2022. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Miért fontos az, hogy annyit keressen mint te? Kérdezem ezt nőként. Mert értem, hogy nem akarod te finanszírozni a komplett életeteket, de 350-ből már azért egy egyedülálló hapsi megél úgy, hogy kirándultok, utaztok, moziba mentek, nem neked kéne állni mindent.


Ha pl Balira vágysz és ehhez keresel partnert, akkor igen. Akkor ki kell várd, aki ezt megengedheti magának.

2022. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát az a baj, hogy 610 ezret munkahelyeken még középvezetők se nagyon kapnak.


Tehát nagyon leszűkíted a kört. Illetve Magyarországon ilyen keresettel már viszonylagosan mindent megengedhet magának az ember. Tehát top 10, vagy akár top 5% nőket. És itt a külsőre értem. Szóval neked hiába van meg a pénzed, a jól kereső férfiak inkább nálad szebb/fiatalabb nővel fognak kezdeni.

2022. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ilyen. Ne legyen egy munkakerülő fazon, ennyi. Ha már fizetés alapján ismerkedsz, az már rég rossz.


" Partner kapcsán nekem az volt az elvárásom hogy a férfi tudja ugyan azt hozni amit én."

Elvárásaid lehetnek. Mint ahogy másnak is. Én mondjuk elvárom, hogy a nő érzelmileg és értelmileg is nagyjából rendben legyen, és ne egy anyagias, felszínes rüfke legyen. De van, akit ez nem zavar, bár Mészáros Lőrincről már lekéstél, van még azért pár pénzember, magas szintű politikus, stb. az országban. Csak azért tudd, hogy ott neked is ám nyújtanod kell valamit.


"De vagy 3 éve nincs ez miatt partnerem"

Csodálkozol? Ilyennel akkor se jönnék össze, ha az utolsó nő lenne.


"és legtöbbször felháborodás is van! Hogy szerintük 300- 350 ezer az átlag magyar ember keresete és én lehetetlent várok el!"

Mert ez így van. (Bár én vitatkoznék azzal az "átlaggal"... az inkább olyan 250 krül van.)

Ráadásul te csak egyetlen egy szempontot nézel. Én most utasítottam vissza egy 1 millás ajánlatot. Mert olyan helyen kellett volna dolgozni, ahol utálok, olyan munkakörben, ami azért távolról sem a kedvencem. Neked a bankszámla számít, nekem meg az, hogy boldog, normális életet éljek.

2022. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez egy kamu kérdés. Más nem is érdekel egy pasiban, csak a fizetése? Ha ezt nem tudja megugorni, akkor mehet a levesbe?


És szerintem nem is nő vagy, hanem pasi.

2022. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk komolyan veszem a kérdést.


Matekozzunk!


10000-ből, hány férfi keres ennyit? Mondjuk 1000?


1000-ből, mennyi a független, párt kereső, hetero, 25-50 közötti? 200?


És abból hány lakik a körzetedben és hánynak jössz be?



Férfiként elmondok valamit!


Egy 600+-t kereső férfi lexarja a lóvét, csak ilyen legyél: [link]

2022. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Gyönge provokálós kérdés, egy inceltől, fordított helyzetbe burkolva.

2/10 provocation level.

2022. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Álljatok meg! A szóban forgó férfiak a 300 at se keresték. Csak arra hivatkoztak példaként. Nekem nem kell a másik pénze! Miért rögtön erre célozgattok? De én sem akarok felnőtt férfiakat eltartani! És azt sem írtam hogy ez az egyetlen kritérium! Csak ezen bukott sokszor a randi.
2022. jún. 8. 15:12
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Aki ennyit keres férfiként annak van miből válogatni, nem egy karrierista nő fog neki kelleni.
2022. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként meg ne ringassunk álmokat, az átlagfizetés (nettó) nem üti meg a 300at sem.
2022. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!