Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
78%

#68


Őszintén szólva ilyenre nem emlékszem. Nők megvesztek pár srác osztálytársamért, de az mind kinézet alapján volt. Anyagiakra gondolsz vagy tényleges társadalmi státuszra? Mert utóbbi egy gimnazistánál inkább a szülei társadalmi státuszát jelenthetné maximum. Én a megye legjobb gimnáziumába jártam, ott előfordultak főorvosok/ügyvédek meg egyebek gyerekei, de mégse emlékszem ilyenre... Ha anyagiakra, akkor meg azt tudom mondani, hogy 1 osztálytársam volt, akinek kőgazdagok voltak a szülei, kb. ő volt az egyetlen, aki rendszeresen autóval járt gimibe és mivel alig volt ilyen abban az időben simán használta a tanári parkolót :D (ez mondjuk mellékszál). Viszont ő egyike volt az előbb említett srácok közül, azaz jóképűnek számított nagyon. Mi több ő az egyik, akire a #8-as hozzászólásban már hivatkoztam, mint aki már több száz csajt tudhat maga mögött. De ezek mind kinézet alapján mentek. Viszont emlékszem egy nem túl jóképű korpás hajú osztálytársamnak is volt csaja. Ronda lány volt, de volt.


TL;DR akkoriban is kinézet alapján dőltek el ezek a dolgok. Kb. 10 évvel lehetek nálad idősebb egyébként.

2022. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
23%

71: Tényleges társadalmi státuszra gondolok.


Nálunk az osztályban az egyik népszerű fiú nem volt Chad, viszonylag bénán nézett ki. Viszont cserébe hiperszociálisnak kellett lennie, folyamatosan ő beszélt és mindenki az ő vicceit hallgatta. A bulikat is ő szervezte és ő hozta a drogot is. Ez elég volt neki, hogy ellensúlyozza az előnytelen külselyét. Az is igaz, hogy másik legnépszerűbb fiú meg jóval kevésbé volt aktív és mégis tapadtak rá a nők a kinézete miatt.

2022. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
79%

13-as vagyok.

Egyébként ha valakit érdekel, ketten írtak rám.

Az egyik egy teljesen átlagos külsővel rendelkező srác volt, tehát messze nem az incel-csúnyaság kategória.

A másik pedig egy nős férfi aki azt várta volna el tőlem, hogy írjam meg neki A-tól Z-ig a szövegét valami társkeresőre...

2022. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
83%

Vannak általánosan szépnek tartott emberek és általánosan rondának tartott emberek. Ha nem így lenne, nem hallottam volna 5 külömböző, egymástól független forrásból, hogy ronda vagyok. De hallottam. Középiskolában is volt, aki ezzel b*sztatott, az utcán is szóltak be a külsőmre, a haverok is említették, hogy nekem nehéz lesz párt találni...stb Persze voltak lányok, akiknek mintha tetszettem volna, de a korábbi negatív megerősítések után nem akartam nyilvánosan beégni...

Az emberek nagyon g*cik tudnak lenni (valahogy mégis van párjuk, ennyit az önfejlesztésről), én pedig nem akartam nyilvános megaláztatásban részesülni. Valószínűleg csak játszottak velem, meg akartak szívatni. Akinek tetszel, az nem ad olyan egyértelmű jeleket, mint egyes vadidegen lányok nekem... Ráadásul rendesen szép volt némelyik (legalábbis nekem tetszettek). Ha nem kaptam volna előtte sok negatív kritikát a külsőmre vonatkozóan, akkor talán mertem is volna kezdeményezni. Bár ki tudja... Nálam a középiskolai bántalmazások is betettek, amelyek bár nem voltak súlyos jellegűek és osztályon belül szerencsére nem piszkáltak, de azért nyomot hagytak. Pszichológus és iskolaváltás kellett volna még akkor... Bár az iskolaváltás lehet, hogy rosszabb lett volna. Valahogy nekem mindig úgy kellett kiharcolnom, hogy békén hagyjanak. Már ez sem túl önbizalomépítő azért. Ezek az érzelmek vezetett odáig, hogy...


Hogy jelenleg bezárva élek és nem lepődöm meg azon, hogy nincs barátnőm és már haverjaim se. Egyedül vagyok mint a kisujjam, nincs hol ismerkedjek (barátokra se tudok lelni, nekem már az is nagy előrelépés lenne). Mondhatni a múltam negatív tapasztalatainak a rabságába estem. Mostanába egyre lejebb is sűlyedek. Próbálom összeszedni magam, de szerintem már csak az antidepresszáns és egy jó pszichológus együttes erejével tudok felülkerekedni a jelenleg rajtam uralkodó sötétségen.


Annyira rossz életet élek jelenleg minden tekintetben, hogy könyvet írhatnék róla. Olyasmi lenne a címe, hogy "bukásom története".


Én azért is vagyok incel, mert a lelkivilágom, bánatom idáig sodort. Egy barátnő most akkor is reménytelen lenne, ha ultra fuckboy chad lennék.


Engem az nem érdekell, hogy a tokás, dagika nőhöz tudott jutni. Mi a francot kellene ezzel kezdenem? Én azt látom, hogy az a dagika is valahol jobban néz ki nálam. :(

Amikor tükörbe nézek, egy megfelelő testalkatú bánya szökevény néz vissza rám. Van aki dagadtan is szebben néz ki nálam... Van dagi ismerősöm barátnővel. Az egyik azután tespedt el, miután megismerkedett a párjával.


Sajnos nem vagyok vak. Látom a tükörben, hogy rusnya vagyok, az 59 másik problémám mellett.


Olyan ótvar fejjel egymagába sem látok az utcán embert, mint amilyen én vagyok, nemhogy párral.

2022. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
20%

"Ezek mind régi story-k nem innen."


Elmeséljem, hogy a szomszédomék hogyan vettek a Balatonparton az akkor még susnyásban a rendszerváltás után fillérekért telket?


És azt, hogy a volt főnököm apja hasonló módon hogyan költözött a budai hegyvidékre, ahol most Mészáros Lőrinc lesz a szomszédja, miközben egy egyszerű kis gyári munkás volt?


A másik szomszédomat is elmeséljem a kárpótlási jegyekkel? És azt, aki alkoholizmusra nyugdíjaztatta ki magát 100%-ra 42 évesen és csak a Fidesz idején vonták tőle vissza ezt a státuszt, de addigra már összefusizott egy második lakásra valót?


Hát azt, hogy az APEH idején hogyan gazdagodott meg nagyon sok ember okosságokon?


De mondok jobbat. Képzeld, a szomszéd kissrác 2010-ben bitcoint bányászott, ma úgy él, mint Kim Dotcom. Pedig dagadtabb is tőle.


A volt osztálytársam közmunkásként kezdett el tőzsdézni, vett pár AMD meg Tesla részvényt poénból, múlt évben költöztek ki egy kétszintes családi házba a 16. kerületbe.


Remélem ennyi történet már elég lesz, hogy megértsd: a sikert és a jólétet bárki elérheti, nem kell hozzá sem szépség, sem tehetség, sem iskolázottság.


Mindenkinek ott van karnyújtásnyira, hogy a klasszikust idézzem: "aki nem ért el semmit az életében, az annyit is ér".


Csak azt nem értem, hogy miért van ennyi nyavalygó szegény ember azt meg főleg nem, hogy miért dolgoznak olyan munkát, amit nem szeretnek.


Attól meg végképp falnak megyek, mikor azt próbálják meg nekem itt bemesélni, hogy ma már nyelvtudás meg számítógépes tudás kell, cöh! Igen, 1-2 példámnak volt ilyenje, de például ahhoz, hogy vegyél egy gazos telket fillérekért olyan helyen, ahol 10 év múlva 10x annyit fog érni csak FEL KELL EMELNED A SEGGED A FOTELBŐL!!! Sokan még erre sem képesek... kiábrándító... Csak sírnak és fizetik az albérletet meg a sárga csekkeket és csodálkoznak ha zsömlét esznek felvágottal, akkor nem fog jól az agyuk és nem lesz energiájuk telket venni meg filléres sikerrészvényeket. Pedig ez utóbbi se nehezebb semmivel, mint Facebookot görgetni.


Á, reménytelenek...

2022. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
19%

#73: "Egyébként ha valakit érdekel, ketten írtak rám.


Az egyik egy teljesen átlagos külsővel rendelkező srác volt, tehát messze nem az incel-csúnyaság kategória."


Majd ne felejts írni, ha sikerült ezt a srácot TÉNYLEGESEN becsajoztatnod.

2022. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
16%

#73


76-os jót mondott, jó lenne, ha a tapasztalatokat összefoglalnátok majd az eredményekről, lehet adna másoknak is reményt </sarcasm>.

2022. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha sikerült becsajoztatnod...

Vannak gondok.


Komolyan indítani kellene egy ilyen 1 fős személyreszóló "becsajoztatást", természetesen komoly összegért cserébe.


Hogy meglehetne élni belőletek.

2022. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
35%
Elkéstél pár évtizedet, a PUA oktatók már lejárt lemez. Egyébként sokan megéltek belőle, mint az MLM-ből. Csak mára már rájöttek, hogy 10%-a ingyen felszedhető a neten, a 90% meg kamu és senki semmilyen garanciát nem vállal és ingyen, sikerdíjért sem dolgozik, hiszen nem hisz bennünk. Mind például felfedezett énekesben, sportolóban hisznek és megelőlegezik a producerek, szpontorok a pénzt, ami biztosíték arra, hogy ha kudarcot vallanak a saját pénzüket veszítik el.
2022. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
25%

#79


Valóban így van. Itthoni piacot nem tudom, USA-ban se pörög ez a PUA baromság már, most az incelek között pörögnek a "guruk" (nemtom milyen színű tablettások), akik pont ugyanazt a retorikát alkalmazzák, mint a műmájer PUA-k régen és pénzt próbálnak kicsiholni a kamu sikerstory-ból, amit árulnak szerencsétleneknek...

2022. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!