Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
81%
Mert megszűnne a picsogásuk forrása, ha változtatnának bármin is.
2022. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
83%
jogos
2022. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
27%

Mert rondák/incelek a saját tapasztalatikat írják le és eddig soha senki nem tudta 𝗯𝗶𝘇𝗼𝗻𝘆𝗶́𝘁𝗲́𝗸𝗸𝗮𝗹 alátámasztani, hogy tévednek. Például számtalanszor állították már nők, hogy sok ronda férfit láttak szép nővel, de eddig még nem tudtak hétköznapi példát hozni ennek alátámasztására (egyszer próbálkoztak egy dollár milliomos nyomorékkal illetve egy dagadt nő fétises sráccal, amit én láttam).

Vagy ott van Tinder, ahol jóképű férfiak tele vannak szép nőkkel rondák meg nulla match-et tudnak felmutatni, amikor megkérdezik nőket ezt mivel magyarázzál azonnal indul a hárítás, egyszer se tudott még senki tudományos színvonalú (visszaellenőrizhető...) válaszban ellenpéldát hozni. Lehetne még sorolni...

2022. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
91%

Internetes idegeneknek mégis hogyan kellene bizonyítékot felmutatni?

Én legfeljebb leírhatom, hogy ismerek alacsony/csóró stb férfit viszonylag szép nővel, de ezen kívül milyen bizonyítékot várnak?

Ha körülnéznének a világban, ezer meg ezer cáfolatot találhatnának a beteg elméleteikre, de nem, ők csak azért sem.

Egyébként olyan meg, hogy incel NEM LÉTEZIK.

Vannak becsajozni képtelen férfiak, felesleges kategóriákba osztani az embereket.

2022. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene egyébként bárkinek is magyarázkodni, hogy miért nem kell neki ez meg az ?
2022. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindegy? Ha a kövér embernek magyarázól, az is csak annyit fog levenni, hogy beszóltál neki, amiért kövér.

Ha ők nem akarnak változni, akkor te minek piszkálod őket? Ennyire ráértek? :D

2022. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
87%

Mert egy olyan önsegítő illúzióba kergették magukat, amiből kiút csak nehezen van.

Könnyebb nekik konteókkal és elméletekkel megbírkózni a sikertelenségükkel és akár véglegesen el is fogadni azt, minthogy feladják azon elveiket amikkel a lelküket védik.

Ha kiszakadnának, akkor valószínűleg első fázisban depressziósok lennének.

2022. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
12%

Azért azt tényleg megpróbálhatná valaki tudományos színvonalú válaszban megindokolni miért van az, hogy a jóképű haverjaim több száz nagyon szép nőt dugtak, Tinderen is el vannak látva rendesen nekem pedig 0 match van a végén feltételezve, hogy intelligencia, humor számít nem beszélve róla, hogy nők szerint a szépség relatív.

Ugyanis, ha szépség valóban relatív, akkor a match-ek számának kb. egyenlően kéne eloszlania a jóképű haverjaim és köztem. De ez nincs így. Nézzük sikerül-e valakinek hárítás helyett választ adnia miből adódik ez az ellentmondás.

2022. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
91%

Talán nem egy olyan fórumon kellene ismerkedni, ahol az első benyomás a külső, ha nincs jó külsőd.

Akkor keress olyan helyet, ahol a jó tulajdonságaid 𝐈𝐒 elsőre előkerülnek.

2022. máj. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
16%

#9


Tehát azt állítod, hogy egy szép nő ad esélyt egy rondának? Nem fogom legépelni az összes próbálkozásom, de életem során nem kevésszer megpróbáltam. Nem adnak ;).

2022. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!