Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
63%

#59


Én csak olyan sikertörténeteket tudok mondani neked, ahol a ronda srácok a saját szintjükön levő barátnőt/feleséget akasztottak le és teljesen boldogok is (voltak) velük, mi több ezt akarták. Volt olyan srác, akinek tényleg deformálódott volt a feje, de még ő is talált 1-2 lányt a felesége előtt. Ezek mind régi story-k nem innen. Az egyetlen, aki nem talált senkit az az volt, aki messze a szintje fölött akart magának. Épp most beszél hozzád.

2022. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
32%

Az 50 -es válaszban leírtam mire gondolok.


"Például arra, hogy mosolyog-e, mit hangoztat a nőkről, stb.":


Ez a lehető legrosszabb tanács, mivel a legtöbb incel így kezdi. Ha ez például nekem működött volna, ma nem lennék blackpilled incel.

2022. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
66%

"Ezek mind régi story-k nem innen.":


Régi story nem érdekel. Milliószor leírtuk, hogy ma sokkal nehezebb férfiként, mint régen, vagy legalábbis arra nyitott vagyok, ha azt mondjátok, hogy egyszerűen csak azok a dolgok nem működnek, amik régen működtek.


Nekem több lehetőségem is lett volna 2014 -ben középsuli alatt és én is válogatós voltam. Ma nem lennék az, de nem fogok visszaülni az iskolpadba és időgépet se fogok építeni.

2022. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
75%

Egy nyelvtanfolyam esetleg ? Ott lehet ismerkesni is akár.


Indulj előnnyel és válassz olyan nyelvet amit esetleg ismersz.

Kezd olyan szinten aholna tudásoddal jó lehetsz már az elején.

2022. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
9%

Munkahelyemen van egy csúnya srác boldog párkapcsolatban egy jó nővel, aki tipikus idehozott példa lehetne, vagy akár volt is.


Megnéztem honnan van a barátnője. 2010 óta együtt vannak és a középiskolában szedte fel úgy, hogy akkor régen még a srác jól nézett ki és a facebook alapján rendszeresen látogatta a Budapesti éjszakai életet is, ami akkor még jó volt csajozásra egyébként.


Most pénteken ehhez képest azt láttam, hogy az egész éjszakai élet egy kolbászfesztivál nyugatról ideérkező és itt szerencsét próbáló kétségbeesetten nyomuló amúgy 190 centi magas férfiakkal.

2022. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
30%

"Egy nyelvtanfolyam esetleg ? Ott lehet ismerkesni is akár.":


Ez jó ötlet egyébként. Lassan fogok is menni megint, bár nem az ottani nők miatt, hanem hogy tudjak beszélni a thai csajokkal.

2022. máj. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
85%

#63


Online dating az valóban ronda férfiaknak esélytelen. Viszont ronda nők is kénytelenek valakivel leállni a nap végén és nem egy 10/10-es játékossal fognak, mert azokkal ők se tudnak. 20 meg 30 éve se állt le egy szép nő egy rondával. Mindenkinek a saját szintjén kell keresnie. Én idősebb vagyok pár évvel ezek szerint nálad és amikor én jártam általánosba/gimnáziumba/egyetemre akkor is a jóképű srácok vitték a szép nőket az átlagosak meg az átlagos nőket...

2022. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
73%

67: Egyébként középiskolából én arra emlékszem, hogy mintha a kinézet nem számított volna annyira, azt ellensúlyozni lehetett társadalmi státusszal.


Ezért is gondolom, hogy a blackpill nem egyetemes igazság, inkább egy 21. századi jelenség.

2022. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
25%
Hozzá kell tennem viszont, hogy a felnőtt életben az ellenkezőjét tapasztalom. Csak olyanokat látok sikeresen nőt szerezni, akik magasak és jól néznek ki. Az ellenpéldák mind korábban csajoztak be, tehát nőt szeretni nem látom őket.
2022. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
25%

"Viszont ronda nők is kénytelenek valakivel leállni a nap végén és nem egy 10/10-es játékossal fognak, mert azokkal ők se tudnak":


Pedig gyakorlatilag majdnem minden nap látok az utcán ilyet is.

2022. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!