Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
80%

Itt hisztiztek egyem a lelketeket.

Miért kellene itt bárkinek is bármit bizonyítania nektek ?

Kit érdekel ha nem tudtok ismerkedni ?

Senkit.

Minek erőlködik ha nem megy.

El kell engedni. Az élet nem igazságos és ez így van jól.

2022. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
76%

20-as:

Elárulok valamit: az átlagos nő sem szép. A szépség annyira relatív és támadható fogalom, hogy gyakorlatilag az emberiség 80-85%-a nem az.


A szépség egyénenként változó és megkedvelhető. Teszem azt lehet nagy a barátnőd orra, de közben viccesnek és cukinak látod, hogy folyton mikor eszik akkor összekoszolja. Így pedig szép lassan a fejedben a "kicsit túl nagy orra van" elkezd átértékelődni a "amúgy tök cuki orrocskája van, ami folyton fagyis lesz"-re. Ez pedig mindenkinél így van.

2022. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
5%
22: Nem értek egyet, mivel ilyen elvekkel nem lehet felépíteni egy sikeres civilizációt.
2022. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
4%

#22


Viszont akkor a nők se rinyáljanak, hogy a hozzájuk képest magasabb szinten levő férfiaknak max. dugásra jók vagy hogy a jóképűek kihasználva adottságaikat sok nőn mennek végig és nem akarnak gyereket/házasságot. Ill. a ronda nők se rinyáljanak, hogy nem kapják meg álmaik férfiját még dugásra se.


"Az élet nem igazságos és ez így van jól."

2022. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
0%
23: Ha így lenne, most dőlnének a matchek nekem is.
2022. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
87%

"Nem értek egyet, mivel ilyen elvekkel nem lehet felépíteni egy sikeres civilizációt"


Miért beszélsz sikeres civilizációról, ha átlag alattinak tartod magad és sikertelennek? Te nem teszel hozzá ezek szerint a társadalomhoz sem egyéni sikerekkel (pl. kutatóként felfedezni valamit ami a társadalmat szolgálja), sem pedig utódnemzéssel.

2022. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
26%

#23


Ha így lenne nálam is lennének match-ek. 8-asban feltettem egy kérdést és ha megnézitek eddig vagy válasz se jött rá vagy egyből megy a hárítás...

2022. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
33%

Jelenleg a világ legtöbb országában a sikeres civilizáció a minél magyasabb népességszámot jelenti.

Saját vélemény de ezt nem tekinteném sikeresnek.

2022. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
85%

26/28:

Ti tényleg nem tudtok szöveget értelmezni?

Összejössz valakivel, aki nem tetszik neked 100%-ba. Lejjebb adsz az igényedből ha úgy tetszik. Majd szép lassan megtetszik neked a szeretet által annyira, hogy vonzónak tartsd, és máris 100%-ba fog tetszeni.

Nem találomra random embereknek tetszik meg a ronda külseje. Hanem összejövünk ronda emberrel és megszépül a szemünkbe.

2022. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
15%

#30


Már megint hárítás van. Amúgy te melyik bolygón élsz? Egy nő nem jön össze nem hogy rondával, de még szinten alulival se (a fair play jegyében férfi se jön össze szinten aluli nővel).


8-asban feltettem egy konkrét kérdést az én valós tapasztalatom alapján. Próbáljatok meg válaszolni rá hárítás helyett, mert eddig senki se adott rá választ.

2022. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!