Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
72%

Annyira zavaros nekem ahogy páran itt fogalmaztok.


Xy havernak azért jönnek a csajok rendszeresen mert olyan amilyen.

Lehet a külső vagy a személyisége vagy csak egyszerűen olyan a kisugárzása ami vonzza a nőket.

Neki ez természetes.


Mitől lenne másabb az életed ha neked is hírtelen jönnének a nők rendszeresen.

Nem tudnál mit kezdeni a helyzettel.


Olyan életre vágysz ami nem passzol a személyiségedhez.

2022. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
76%

"xy haverom csúnya de szép barátnőt szerzett azzal, hogy ez meg azt csinálta itt meg ott 2 hónappal ezelőtt."


Ez női szempontból nem happy end. Lehetsz akármilyen szép, csak egy csúnya jut?

2022. máj. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
69%

A kérdés alatti válaszokból kiderült, hogy:

1. Az incelek nem nyitottak mások tapasztalatára és véleményére, mert azt rögtön elutasítják, csak rinyálni tudnak.

2. Inceleken segíteni nem szabad, mert nem lehet. Az önsajnáltatós hiszti a lételemük.

2022. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
76%

Bevallom kicsit le vagyok maradva.

Mióta hívjuk őket inceleknek ?


Régen lúzerek,vesztesek vagy életképtelenek voktak a használt szavak.

2022. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
42%

#47: "Nem linkelnél képet szerinted átlagos lányokról? (Persze olyat, ami nyilvános.) Mert tényleg kíváncsi lennék, hogy kit tekintesz annak."


[link]


Ezek bármelyike jöhet. A csillagozottak ledobhatnának azért pár kilót, a husis még oké, de a zsírdisznó nem fér bele az életformámba, ha még a sarki boltba is taxival kell mennie, mert még az elektromos rollert is meghajlítja, mint Magneto meg a karácsonyi bejgli után a katasztrófavédelemnek kell kivágni a forgóajtóból flexszel.


#51: "Mitől lenne másabb az életed ha neked is hírtelen jönnének a nők rendszeresen.


Nem tudnál mit kezdeni a helyzettel.



Olyan életre vágysz ami nem passzol a személyiségedhez."


Ez olyan, mint mikor a lottómilliomosok kudarcából levezeted, hogy az összes olyan ember, akinek ha adnál ennyi pénzt az nem tudna vele mit kezdeni, elszórná és újra leszegényedne.


Közben meg nem veszed figyelembe az összefüggést, hogy aki rendszeresen költ lottóra, az matekból eleve hülye és csak egy nagyon kis százaléka az, aki tudatosan dönt úgy, hogy mondjuk hetente 1 szelvényt megjátszik, hiszen mivel nem iszik és nem dohányzik, annyi belefér, ezekről persze nem is hallasz, mert elköltöznek jó messze és kiadják magukat közepesen jómódú vállalkozónak, majd titokban gőzerővel tanulnak akár levelezőn, hogy megfeleljenek a hirtelen róluk kialakult képnek meg amúgy is szükségük lesz rá, hogy se az ügyvéd, se a könyvelő, sem a befektetési tanácsadó ne verje őket át, de még az ingatlanos se.

2022. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
18%

#54: "Régen lúzerek,vesztesek vagy életképtelenek voktak a használt szavak."


Mert a kettő ma már nem függ össze? Mert lehetsz te Pumped Gabo, aki megdugsz 500 nőt, amikor mindegyik védekezik gumival vagy pesszáriummal vagy tablettával és egy utódod sem lesz és a csodagénjeidet nem örökíted tovább?


Más meg lehet egy orvosi értelemben is genetikai hulladék, akire csak azért nem használjuk ezt a szót, mert sértő, ha van neki 9 gyereke, mert ő ilyen vallási felekezet tagja és tisztességgel fel is neveli őket, nem úgy, mint a cigányok, ahol a pulyák viszik tovább a buckalakó stílust.


De elárulom, a négerekhez és arabokhoz képest te is életképtelen vagy, csak még túl távolinak tűnik az, amikor Said lefogja a kezedet, Mohamed pedig levágja a macsétával és hiába viszi el őket akkor még a rendőrség, mindkettő teherbe ejtett már 1-1 magyar nőt. És akkor még a zavargások és erőszakolások el sem indultak.


És tudod kik lesznek a legfrusztráltabbak? Az afrikai és közel-keleti incelek, akik a legutolsónak jönnek majd, amikor már nem lesz pláne a nőknek sem velük összejönni. És emiatt ők majd elveszik, amiről úgy gondolják, hogy jár nekik.


A SJW-k pedig úgy fognak sírni, mint Donáth Anna az eredményvárón, majd csalódottságot fognak érezni, amiért a befogadó szeretetre és a nyugati kultúrát, lakhatást, segélyeket ezzel hálálják meg, hogy pont azokat a nőket fogják megerőszakolni, akik közel engedik őket magukhoz.

2022. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
64%
A faaszomért 10-es ez a skála, ha nincs 10-es? Akkor legyen 9-es. De neeeem, lúzerek valami unattainable levelt is betesznek, ami miatt lehet nyávogni... tényleg baasszák már le azt az atombombát.
2022. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
75%
53: Most írtam az előbb, hogy nyitott vagyok segítségre/ötletekre, viszont ezek alapuljanak a valódi sikertörténeteken, amik talán nekem is megismételhetőek lehetnek. Az utcán láttam csúnya pasit jó nővel típusú válaszoknak nincs információtartalma az én szempontomból, ahogy a "fejleszd magad" -nak se.
2022. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:
66%

De basszus milyen sikertörténeteket akarsz. Nézz filmet. Millió meg egy ilyen van.


Erre nincs recept. Ne fejleszd magadat. Minek ? Tök felesleges, nem ?


Te mit gondolsz mi az ami miatt nincsenek sikereid a nőknél ?

2022. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
57%
58-as, erről beszéltem, megmagyarázás, miért nem tesztek semmit magatokért van, tényleges cselekvés a jobb fordulatért nincs. Akkor hisztizzetek tovább, magasról teszek a nyivákolásotokra. :)
2022. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!