Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
88%

Válaszolok én neked ezen ne múljon. Te magad is leírtad. A haverjaid jóképű te meg nem.

A tinder köztudottan nem a hosszútávú kapcsolatok miatt van.

Innentől egyértelmű, hogy a szép nők azokat a férfiakat választják akik jól néznek ki.

A kevésbé szépek és az önbizalom hiányos nők pedig elkerülik a tinder, főleg ha nem a szexkapcsolat az elsődleges amit keresnek.

2022. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
30%

#32


Nem akarok nagyon szemét lenni, de itt elég sok embernek van gondja szövegértelmezéssel. Megint nem válaszoltál a kérdésre ugyanis nők szerint (l. 21-es hozzászólás) a szépség relatív. A kérdés pedig úgy szólt, hogy ha ez igaz, akkor hogy lehet pl. Tinderen (mondhattam volna IRL-t is), hogy csak a jóképűek vannak tele szép nőkkel, a rondák pedig egyáltalán nem? Mert kb. egyenlően kellene eloszlaniuk a match-eknek, hisz a szépség relatív. És ahogy mondtam, IRL is ugyanez a tapasztalatom. Tehát ez a kérdés. Erre szeretnék választ kapni hárítás nélkül. Ismétlem hárítás nélkül.


Ennél szájbarágósabban már nem tudom megkérdezni...

2022. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
77%

Nincs itt szövegértesi gond. Te nem akarod elfogadni a kapott választ. A szépség relatív dolgot te úgy képzeled el, hogy egy szép és egy csúnya külső fele-fele arányban fog tetszeni az ellenkező nemnek.

Hogy a fenébe lenne ez már így ?!

Ha mondjuk nagy a füled azt lehet, hogy valaki aranyosnak vagy akar még vonzónak is találhatja de nincs rá garancia, hogy ez így is lesz.

Ha eleve előnytelen a külső akkor azzal soha nem fogsz akkora sikereket elérni pusztán kép alapján mint aki alap esetben is jól de minimum jobban néz ki mint te.

Ezzen mi az amit nem lehet megérteni ?

Tekergetheted itt a mondatokat de a valóságot nem tudod megváltoztatni.

2022. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
31%
A 33-as azért mond valamit, van itt egy kis ellentmondás. Mondom ezt úgy, hogy barátnőm van, ráadásul Tinderről.
2022. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
72%

A szépség annyiban relatív, hogy azért vannak alapelvek.

Például a szimmetria.

A szépség EGY RÉSZE relatív.

2022. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
21%

#34


Rendben tehát akkor a nők szerint a szépség relatív azt jelenti, hogy nem kell 100% tökéletesnek lenni, 1-1 aprócska testi deviancia elfogadható, de csakis akkor, ha amúgy az egyén jól néz ki. Jól értem? Csak mert a szépség relatív nem ezt jelenti egy normális embernek hanem hogy valakinek A tetszik (jóképű) valakinek meg B (ronda), nem pedig A₁ és A₂ annak függvényében, hogy az egyik szőke a másik meg barna. De sebaj. Női logika... :)

2022. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
60%
Küldj már egy képet. Hihetetlen vagy, kiforgatod a szavaimat :D
2022. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
82%

Még egy dolog: az incel AZÉRT incel, mert szándékosan egy olyan dologba kapaszkodik bele, amit esélytelen, hogy megoldjon.

Például a szépségbe, genetikába, stb.

Így ugye nem ő lesz a hibás, igaz?


A helyett, hogy BÁRMIBEN fejlesztené magát, amire képes, és így javítaná az esélyeit, + figyelne arra, amire van ráhatása.

Például arra, hogy mosolyog-e, mit hangoztat a nőkről, stb.

Ezért az ilyen incel sajnos már terheltnek is nevezhető - ha nem konkrét elmebeteg.

2022. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
86%
A "szépség relatív" nekem azt jelenti, hogy a barátnőim párjai nekem rondák. Nekik meg az én párom ronda, aki meg szerintem tökéletes. 🤷🏼‍♀️
2022. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
80%

Akiknek egész életben csak negatív tapasztalata volt nehezen hiszi el, hogy létezik más is.


De még ha el is hiszi ember, lényegtelen, mert nem fogja valószínűnek tartani, hogy ő is megtapasztalhatja.

2022. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!