Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért nem nyitottak a "kívülállók" véleményére, tapasztalatára?

Figyelt kérdés

Én tapasztaltam párszor itt az oldalon, hogy hiába próbál az ember segíteni, megosztani tapasztalatát, semmit nem fogadnak meg belőle. Pl. ha a saját életünkből hozunk tapasztalatokat, példákat azokat az esetek nagy részében (tisztelet a kivételnek) nem hajlandóak elhinni, és elkönyvelik hazugságnak.


De én nem értem, hogy ez miben segít pontosan? Mert ezzel a mentalitással, hogy a kívülállók véleményére nem igazán adnak, ezzel csak saját magukat lökik még mélyebbre.



2022. máj. 15. 17:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
81%
Nyavajogni jarnak ide, meg kinyilatkoztatni. Ez a hobbyjuk. Neha kerdesnek alcazzak, de utana nyomjak az incel bibliat. Segiteni nem erdemes nekik, mert semmit se fognak fel belole. Legtobbszor mar a kerdesbol latszik, hogy ugyanaz a gyengeelmeju irta, mint az azt megelozo 20-at. Ilyenkor mar csak a visszatrollkodas rontja el a jatekukat. Akkor jo, amikor eloveszik, hogy ferfigyulolo vagy.
2022. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy ezt én sem értettem.

Adott egy társkereső, ahol konkrétan néhány kép és pár sor (vagy annyi se) alapján húzzák az embereket jobbra vagy balra - érezzük, hogy ez nem az elmélyült egymásra találásnak kedvez, hiszen a KÜLSŐ alapján szelektálnak.

Na ezek után valaki, akinek nincs jó külseje mi a búbánatért indul ebben a versenyben? Komolyan, mintha próba-szerencse alapon én is jelentkeznék a BME-s hallgatóknak szervezett szakmai jellegű kocsmakvízre, aztán verném az asztalt, hogy szarul sikerült...

2022. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
90%

12-es:

Én itt igazából többször mondtam inceleknek, hogy küldjenek képeket, megmondom melyik a legelőnyösebb róluk, illetve segítek olyan bemutatkozószöveget írni, ami tetszhet a nőknek (én legalábbis jobbra húznám őket ilyen szöveggel). Pontosan 0 megkeresést kaptam.

2022. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
20%

#12


Mert élőben maximum a szadisták bírják az állandó visszautasítást. És még egyszer mondom, nők szerint a hivatalos mantra, hogy humor, intelligencia és legfőképp a szépség relatív. Még egyszer mondom. Szépség relatív. Tehát én mint ronda is tudnék találni online a nekem tetsző nőt. Csak nem. Kb. minden második nőt húztam jobbra (ti nők általában minden századikat szoktatok) mégse lett 1 match se több ezer után. Ismétlem 𝘁𝗼̈𝗯𝗯 𝗲𝘇𝗲𝗿𝗯𝗼̋𝗹 𝗻𝘂𝗹𝗹𝗮. Azért felfoghatatlan ez a nőknek, mert ők fellépnek Tinderre és kinézettől függetlenül 1-2 óra után már tele vannak like-kal illetve pár match is van.


Tehát magyarázza nekem el valaki hárítás nélkül, ha egyszer a szépség relatív, akkor miért ezt tapasztalom én (és még az összes többi ronda is).

2022. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
85%
Viszont ezeket az ékezetes betűket elárulhatnád, hol szerzed. Ez már egy fajta tudás.
2022. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
89%

14

Mutass már rá arra a mondatomra, amiben azt mantráztam, hogy a szépség relatív.

Azt mondatam, hogy egy ennyire felszínes versenyben nem értem, hogy miért indul egy csúnya férfi. De felőlem induljon, nem akarom akadályozni benne, csak úgy érzem, önmagatokat teszitek tönkre ezzel.

Ismétlem: Semmi közöm hozzá, nem akarok senkit korlátozni semmiben, csak értelmetlennek látom a viselkedéseteket.

2022. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
10%
Incelként személy szerint én kíváncsi vagyok bármilyen konstruktív tapasztalatra, amiben leírja valaki, hogy egy átlagos kinézetű férfinak hogy sikerült 2021 után, mivel jelenleg ebben a covid utáni világban ezen a párkapcsolati piacon vagyunk. Tőletek viszont jellemzően nem ezt kapom, hanem inkább ilyen elkerülő vagy problématagadó válaszokat:
2022. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
21%

"Könnyű a csajozás férfiként. 160cm -es kopasz haveromnak is van barátnője" - Ja, összejött vele egy életembe soha vissza nem térő környezetben (középsuli) egy Tinder/instagram előtti világban. Azóta is bolldogan együtt vannak, míg el nem válltak.


"Tele van az utca most is átlagos párokkal. Könnyű csajozni." - De nem könnyű, mivel én magas értékű férfiként meg nem tudok. Ezen kívül megint csak az a kérdés, hogy azok az átlagos férfiak mikor milyen körülmények között jöttek össze meg mennyire papucs a férfi a kapcsolatban. Általában erre nincs válasz. Ha meg van, akkor az a Tinder előtt 2014 -ben lesz, amikor én még slayeltem a fesztiválokon.


"Ha nem így gondolkoznál a nőkről, talán több sikered lenne." - Ez a legnagyobb baromság az összes közül. Rendszeresen hallani a médiában Chadekről, akik otthon verik a feleségüket. Másik dolog, hogy a Tinderen a képeim alapján húznak balra, a személyiségemnek ez az oldala csak jóval az első randi után derülne ki, addig viszont még sose jutottam el (régen egyéjszakásaim voltak).

2022. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
5%

Tehát engem bármilyen megoldás érdekel, de a következő feltételekkel:


Átlag alatti kinézetű fehér férfi 185cm magasság alatt 2021 után középiskolán kívül sikeresen szerzett barátnőt. Nyilván nem írok átlagost, mert a hivatalos Tinder statisztikák alapján a nők szemében a férfiak 70% -a átlag alatti kinézetű.

2022. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
18%

#17


Nem te mondtad, nők mondják. 2 perc alatt találtam neked példát, számtalan ilyen van. Akkor mégse relatív a szépség??? Vagy ez már a hárítás megint?


nők szerint a szépség relatív, férfiak szerint nem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


15-ös hozzászólás:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!