Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként van esélyem ápolt, legalább átlagos intelligenciájú, normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Életemben eddig csak egy pasi "állt le" velem, akinek a viselkedésével és az alapvető higiéniájával is gondok voltak. Én kezdeményeztem, és persze neki sem tetszettem igazán, de egy darabig beérte velem.


Mennyi esélyem lehet olyan férfit találni, aki nem hanyagolja el magát teljesen, valamint képes partnerként, és nem alsóbbrendű lényként kezelni egy kevésbé szép nőt is? Nálam soha nem kezdeményeztek, de én azért párszor finoman próbálkoztam, és a fenti törteneten kívül soha nem jött össze semmi.


2022. máj. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem rondaként is elvárható, hogy ha valaki ismerkedni akar, akkor figyeljen már oda egy picit legalább a mondat eleji nagybetűre, írásjelekre.


Amúgy meg baromi felemelő, hogy csak valaki azért ismerkedne, mert nem jut neki más.

2022. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
51%
Ronda és csinos, vagy ronda és túlsúlyos?
2022. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%

ronda és túlsúlyos nő is el van szállva magától.

Jó hogy vannak prostik ha csak a testiséget nézzük nem sokat érnek a nők.

Vagy is pont annyit amennyit ki adsz 1 órára de ennyi.

Ha más is játszik a szexen kívül akkor talán érthető az hogy el vannak szállva de ha emberileg a topon van akkor ez nem is téma.

2022. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!