Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőként van esélyem ápolt, legalább átlagos intelligenciájú, normális férfit találni?

Figyelt kérdés

Életemben eddig csak egy pasi "állt le" velem, akinek a viselkedésével és az alapvető higiéniájával is gondok voltak. Én kezdeményeztem, és persze neki sem tetszettem igazán, de egy darabig beérte velem.


Mennyi esélyem lehet olyan férfit találni, aki nem hanyagolja el magát teljesen, valamint képes partnerként, és nem alsóbbrendű lényként kezelni egy kevésbé szép nőt is? Nálam soha nem kezdeményeztek, de én azért párszor finoman próbálkoztam, és a fenti törteneten kívül soha nem jött össze semmi.


2022. máj. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
70%

Ezt valami incel írta ki.


AMúgy ronda nőként minden esély megvan egy intelligens, ápolt, de szintén nem túl előnyös külsejű férfire.

2022. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak a fejedről van szó úgy cakkum pakk.


A zsíros testen, löttyedt hason, narancsbőrös lábakon, túlsúlyon ami arcon is látszódik, azon ingyen és bérmentve is lehet változtatni és vonzóvá tenni. Ez csak akarat kérdése.


A fejen már kicsit nehezebb, sok esetben egy nagy orr illetve nagyon elálló vagy nagy fülek a probléma amin csak plasztika segíthet.


Legrosszabb esetben az egész fejforma / arcforma az ami nem sikeredett túl jól...

2022. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
#18: Nőként mondom, úgy hogy én szoktam sminkelni, és az arcápolásra is nagy hangsúlyt fektetek, hogy azt a sminket bizony a nap végén le kell mosni. Szóval hiába nézek ki jól profi sminkben, ha amikor lemosom, már nem az az arc néz vissza rám a tükörből (és akkor még szépen fogalmaztam). És a férfiak sem vakok, ezt ők is látják. :D
2022. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
26%

Nőknek nagyon egyszerű. Ha jól akarnak kinézni, arra egy teljes ipar van. Smink, fodrász, szempilla, műköröm, de akár plasztikai műtétek. Ruha is olyan hogyha előnyös, az rengeteget dob.

Az a nő aki azon rinyál h nem elég szép az csak szimplán lusta sztem. Nekem is volt ilyen barátnőm, elvittem drága étterembe, és még sminkelni is lusta volt...


Férfiaknak ezerszer nehezebb, nem sminkelhetnek, nem festethetik a hajukat, mert akkor kitalálja vki majom, hogy homoszexuálisok, pedig ennek semmi köze, az igényes kinézetnek a szexualitáshoz.

Az egyetlen dolog amit tehetsz h napi 3 órát vagy a konditeremben akkor talán rád néznek a csajok.

2022. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%

23-as: persze, le kell mosni a nap végén, de azért ha már az első 10 randin túl vagy, sokkal több az esélyed, mint amikor már első látásra is csúnya vagy


A férfiak meg persze nem hülyék, látják mi van a smink alatt de azért ha a smink jó akkor az összhatás mégiscsak előnyös lesz.


Nekem volt olyan (ázsiai) barátnőm akit sztem életemben 3-szor láttam smink nélkül. Egyébként első alkalommal megijedtem, rá se ismertem. Nem azért mert csúnya volt, hanem mert teljesen máshogy nézett ki. Az ő kultúrájukban nagyon fontos a smink, és az arcvonásaikat valahogy teljesen máshogy akarják láttatni. Ő smink nélkül kb 12 évesnek se nézett ki, hiába volt 22 éves. Annyira sokat ápolják a bőrüket, hogy gyerek bőrük lesz tőle, na meg az arcvonásaik is túl fiatalosak alapból. Ő mindennap kb fél-1 órát ápolta a bőrét, és minden reggel fél órán át sminkelt.

Ázsiában ez az alap, ennél sokkal mániákusabb emberek is vannak, sokan férfiak is.

Nálunk már az is nagy szó ha egy fiatal nő nem full pattanásos...

2022. máj. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
62%
Ha például nagy melleid lennének (nem baj ha lógós,sőt!)akkor felőlem akár lehetnél csúnyácska is ez mellé én már ennyitől szexuálisan vonzónak látnálak alapból. Más meg másvalamit találhat vonzónak benned. A többi meg már a belső tulajdonságokon múlik hogy passzolsz-e az adott személlyel.
2022. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
6%
Volt egy barátnőm aki nagyon csúnya volt. Hátulról dugtam, úgy sztem tök jó volt. Napközben meg ha beszéltem vele, nem zavart h csúnya.
2022. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
47%

"Gyereket egyébként nem akarok, nem örökíteném tovább a génjeimet,"


Éppenséggel akarhatsz majd gyereket, ha úgy döntesz. Az #5-ös kommentben arról beszéltem burkoltan, hogy ha valaki torz ember, akkor ne adja tovább a génjeit (vagyis nem kellene). De, ha csak simán nem vagy egy szépség, attól lehet egy normális külsejű gyereked, egy olyan embertől, aki szintén nem torz.


Bár el kell mondanom, hogy elnézést kértem, amiért meggyanúsítottam a kérdésed, hogy ez álkérdés, a gyanúm nem teljesen múlt el, mert a szóhasználatod másra utal.


A legjobb az lenne, ha privátban küldenél egy képet, csakhogy kapjunk valami rálátást arra, hogy miként nézel ki.


Sajnálom, de egy ilyen kérdésre nem lehet kép nélkül egzakt módon válaszolni.


Az ember ugyanis 5-ször szebbnek látja magát, mint amilyen valójában:


[link]


Más meg rondának látja magát, mikor nem is az.


Szóval kép nélkül csak a sötétben tapogatózunk.

2022. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"És a férfiak sem vakok, ezt ők is látják."


Nekem még soha senki nem tett semmilyen megjegyzést a nem sminkelt arcomra. Igaz, nem szoktam túlzásba vinni, de azért más sminkkel, mint anélkül.

A legtöbb férfinek volt már nője, nagyon is jól tudják, mi az a smink.

2022. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

x24: A férfiak ugyanúgy festhetnek hajat és járhatnak kozmetikushoz. Plasztikai műtétre is ugyanúgy mehetnek és sokan mennek is.

EZ a sminkes dolog meg hülyeség. Nem vagy 0-24 sminkben. Olyna nincs, ne látná a párod éppen eleget a natúr arcod.

2022. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!