Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális, intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, intelligens férfiakkal ismerkedni? 24/N

Figyelt kérdés
Olyan reménytelennek tűnik ez az egész. Sehol se lehet kb.

2021. aug. 16. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Nőket sem találni. ;)
2021. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Könyvtárban 🤷‍♂️
2021. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
99%

Egyáltalán mit értünk azon hogy " normális, intelligens"?

Fogalmazd meg kérlek hogy számodra mit jelentenek ezek egy férfinél.

Mindenkinek vannak hülyeségei.

2021. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
98%

Ha nyitott szemmel jársz akkor szinte bárhol. Ismertem már meg itt gyakorin is értelmes lányt, de nyilván nem itt van rá a legnagyobb esélyed. Viszont minél görcsösebben próbálod annál nehezebben találsz valakit.

24/F

2021. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Magas színvonalú, téma specifikus facebook csoportokban? (tehát ahol nem cigányok és kulturálatlan suttyók vannak)

A társkereső oldalakat én már eltemettem. Kevés rajtuk az ember és a legsemmilyenebbek, legcsúnyábbak, legbutábbak vannak túlsúlyban.

2021. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ! Mit tartunk normálisnak! Én intelligens, humoros, kedves, "okés" embernek tartom magam. De például nem szeretek utazgatni, ami 2021-ben egyáltalán nem számít normális dolognak.
2021. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 VincentLaw ***** válasza:
51%
Mennyi privátot kaptál már? Persze ha tényleg lány vagy.
2021. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
megnyugtatlak, nőket sem lehet nagyon
2021. aug. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátsz egy bénán kinéző diplomával pózoló fiút a Tinderen, legközelebb húzd jobbra.
2021. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Olyant hogy normális?? Na olyant ne keress de ne is álmodozz…. Sem pasikat sem nőket nem lehet találni,nagyon kifordult a világ… Olyant keress aki nagyjából megfelel az elvárásaidnak aztán majd alakul…. Vagy kapcsolat lesz vagy tovább keresed… ez egy ördögi kör amíg meg nem állapodsz valaki mellett!
2021. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!